KAAI

KAAI je luxusní kabelka 21. století. Je módní a zároveň funkční. Perfektní kabelka, která vám umožní bezproblémově přepnout z profesionálního života do volnočasové aktivity. Už si nemusíte vybírat mezi módní kabelkou, kde člověk neustále něco hledá, a neatraktivní praktickou kabelkou, která se hodí jen do práce. Váš život s KAAI bude uspořádanější, jednodušší a organizovanější. „Záhada černé díry v kabelkách konečně vyřešena.“

KAAI se dá nosit jako batoh na záda, cross back anebo jako kabelka do ruky. Vyrábí se ve třech různých velikostech, vnitřní podšívka je z azurového sametu a obsahuje následující:

💙 Přihrádku pro přenosný počítač (díky speciální podšívce, která je polstrovaná, není nutné mít pro přenosný počítač zvláštní krytí).
💙 Hledač klíčů (umožňuje rychle najít klíče v kabelce).
💙 Dvojité pouzdro na ochranu cenných věcí (zde můžete vložit kartu, hotovost, šperky a s důvěrou nosit kabelku jako batoh na zádech).
💙 Šest vnitřních kapes.
💙 13 různých přihrádek.
💙 Hledání pera už nikdy nebude stresující záležitost (obzvláště pokud v druhé ruce držíte dítě, nákup anebo telefon).
💙 Sofistikovaný design (nastavitelné popruhy poskytují maximální flexibilitu, ať už jste na cestách anebo na kole).

Od srpna ji můžete vidět na prodejně ve třech velikostech a třech barevných odstínech: Black striped, Artic blue a Terracotta. První kusy malé verze kabelky HERO s názvem MINI HERO, neboli „malej hrdina“, jsou již na prodejně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *