Značky

Airfield

Airfield je největší dámská oděvní společnost v Rakousku, kterou založil Franz Moser v Seewalchen v roce 1937. Nová éra této značky byla zahájena v roce 1995 představením dámské kolekce “Pouze pro dámy!”. Klíčovými kousky této kolekce se staly pěkné bundy, které byly velmi provokativní a inovativní. Od té doby se toho událo mnoho. Dnes je to značka se stabilním inovativním vzhledem, jedinečným designem a zajímavým přístupem k módě. I proto se z této módní společnosti stala velmi oblíbená, vyhledávaná a úspěšná značka, pro níž je prvořadý design. Aktuálně se prodává v řadě evropských zemích, a pak také v Asii a Kanadě.

Klíčem k úspěchu značky Airfield je design. Hlavními prvky, se kterými pracuje, jsou dojem a nezávislost. Její ideou je být exkluzivní, výjimečná, jednoduše osobní. Firma chce být odlišná svým přístupem k módě od jiných značek a snaží se vytvořit svůj vlastní charakteristický rukopis. Díky tomu Airfield poznáte na první pohled.

Pro značku Airfield je důležitá vášeň, což se ostatně dočtete i na štítku: “Móda s vášní!”. Jejich ideou je rozostřit hranice módních trendů a stylů. Všechny rozličné i kontrastní módní kousky jsou spolu vzájemně harmonicky kombinovány. Na první dojem tvoří protiklad, na ten druhý však vytváří výrazný, exkluzivní a provokativní styl.

Airfield představuje několik kolekcí, které se od sebe liší hlavně barevností. Už na první pohled zaujmou jejich výtvory neotřelým designem. Navíc nikdy neslevuje z kvality materiálů a provedení. V nové kolekci se mísí materiály jako nylon a bavlna. Kolekce si pohrávají s barvami a jsou velice pestré. Výtvarné řešení značky Airfield nelze přehlédnout.

Nechcete-li se nikomu podobat, volte právě tuto značku. Jedinečný styl tvořený vášní, to je Airfield.


Aldomartins

Španělská značka Aldomartins byla založena v roce 1976 módním návrhářem jménem Aldo Martin SA.

Značka se vyznačuje použitím jak tradiční, tak i nejmodernější textilní technologie. Za posledních 15 let si rodinný podnik udržel svého mladistvého dynamického ducha. V současné době je 80% modelů vyváženo do více než 1500 prestižních prodejen po celé Evropě. Navzdory rychlému růstu si Aldomartins zachovává tvůrčího ducha a vysokou úroveň služeb jako své základní hodnoty podnikání a vyrábí 100% svých oděvů v Barceloně.

V roce 1997 nastoupila do rodinného podniku, a dodnes ho vede, dcera zakladatele Aldomartins Núria Bisbal. Narodila se v Igualadě, městě s dlouholetou tradicí v textilním průmyslu. Již od útlého věku projevovala nadání pro malbu a design a díky svému otci, který ji k tomu vedl, vystudovala v Barceloně školu umění a módní návrhářství, kde získala titul BA Hons v módním designu University of Southampton.

Její kolekce jsou inspirovány orientálním uměním – třešňové a lotosové květy, orchideje a větve v pohybu. Květy jsou interpretovány v moderním geometrickém stylu a vytvářejí optické iluze. Vzory ve svěžím letním stylu, zalité zářivými barvami, silně vyjadřují ducha Aldomartins. Současná technologie umožňuje objevovat tradiční asijské motivy, dávat jim digitalizované zaměření a transformovat je do sofistikovaných vzorů.


Ania Schierholt

Ania Schierholt je německá návrhářka, jejíž modely vyzařují klid, sílu, strukturu, styl, jednoduchost a modernost. Pokud můžeme o některé značce říci, že se jedná o autentický design v souladu s osobností designéra, tak je to rozhodně Ania. Vnáší do modelů pohodu, která umožňuje jejich pohodlné nošení. Skvěle padnoucí střihy nádherně zvýrazní ženské siluety a odhalují jemnou ženskou smyslnost. Její modely jsou flexibilní a kombinovatelnost ponechává prostor pro vaši vlastní kreativitu a krásu. Její materiály nabízí praktičnost, pohodlí a jsou na těle jako druhá kůže. Jedná se o look, který naprosto definuje a odlišuje.

Ania Schierholt má svůj jasný rukopis – jednoduchost, která zaujme na první pohled. Je kvalitní, minimalistická, trochu extravagantní v detailu, drahá a přitom to na ní není vidět na první pohled. Design a plánování této jedinečné německé minimalistické značky se odehrává v půvabném Heusteigviertelu v Stuttgartu. Kolekce jsou pak vyráběny výhradně v EU v prémiové kvalitě.

Ania Schierholt a její MINIMALISMUS: minimalismus je nejen módní, ale také životní směr. Vyznačuje se tím, že ke štěstí stačí naprosté minimum věci. V módě se drží černé, bílé a šedé barvy, rovných linií, vynechává zdobení a omezuje doplňky.

Tuto německou návrhářku si buď zamilujete, anebo vás vůbec neosloví. Jedná se o velmi osobitý a vybraný styl, ke kterému se člověk musí dopracovat. Není to značka pro každého a není to rozhodně nic komerčního. Za nás je to TOP a naprosto srdeční záležitost. Její oděvy se hodí do moderní doby. Je to vyjádření „nezdvořilého luxusu“. Vášeň vložená do návrhů dělá hodně žen, které milují přesně tento druh stylu, šťastné.

K modelům Ania Schierholt máme na prodejně i boty. Tato značka má tak osobitý charakter, že bylo velmi těžké k ní dokombinovat boty, tak si je Ania nechala k modelům vyrobit. Stejně jako její oblečení jsou i boty velmi pohodlné.

Ania Schierholt je zárukou kvality. Minimalistická, přitom maximálně dokonalá, to je Ania Schierholt.


Anytra

Společnost Anytra byla založena v roce 1993 a sídlí v Novém Jičíně. Specializují se zejména na klobouky, čepice, šály, šátky a rukavice s cílem uspokojit veškeré potřeby zákazníků. Nabízejí široký sortiment klobouků, čepic a baretů pro muže, ženy i děti, pro všechna roční období, pro všechny příležitosti.

Klobouk je v létě nezbytnou nutností, na podzim známkou elegance. Klobouky z naší nabídky se hodí nejen na procházky do přírody, ale i do města. Zkuste si dotvořit outfit něčím originálním z naší prodejny Móda London.


Beate Heymann

Tato německá značka vám nabídne skvěle rozehranou symfonii fantastických modelů, které vznikají už čtvrtstoletí pod taktovkou návrhářky Beaty Heymann. Móda je cílená na sebevědomé a stylové ženy. Nabízí vysokou kvalitu, velmi osobitý styl a vynikající servis. Promyšlené exkluzivní kousky fantastických střihů a luxusních tkanin, z nápaditých a speciálních kombinací materiálů, zdůrazňující mnoho detailů a doplňků, lákají již na první pohled k doteku. Zákazník by měl nejen vidět službu návrháře, ale také ji cítit na kůži.

Lichotivé, velmi ženské modely Beaty Heymann mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla – koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online.

Chcete si dopřát něco opravdu výjimečného? Kvalitní materiály s dokonalým nadčasovým designem nepodléhají žádným trendům. Pokud něco z nabídky této exkluzivní značky vyzkoušíte, odmítnete se už unikátního komfortu vzdát.

Originální produkty v limitovaných kusech si můžete již nyní zakoupit v Móda London.


Blanka Matragi (povlečení)

Chcete usínat obklopeni energií? Uznávaná módní návrhářka Blanka Matragi se podílela na limitované kolekci povlečení s názvem ELEMENTS. Je známá tím, že ve své tvorbě opakovaně čerpá inspiraci z běžného života. Čtyři elementy jsou spojením její energie. Voda pro ni znamená koupání v řece a pozorování bouří na moři, oheň ji zase okouzlil ve sklářských dílnách. Země a její stabilita v ní vyvolává vzpomínky na dětství, kdy její rodiče stavěli rodinný dům. A poslední vzduch vyvolává v Blance touhy po cestách do neznámých zemí.

Sama umělkyně tuto kolekci charakterizuje jako oslavu života a návrat ke kořenům. Elegantní, ale přesto velmi odvážné a promyšlené motivy, vyzařují autorské inovační nápady a na první pohled zaujmou optickými iluzionistickými prvky.


Brodska Design (bižuterie)

Představujeme vám kreativní designérku bižuterie a uměleckého skla Vladimíru Brodskou. Vlaďka vystudovala SPŠ v Jablonci, obor pasíř šperků, a práci se sklem se věnuje takřka celý život.

Její výroba je důsledně rukodělná a jednotlivé komponenty jsou vybírány tak, aby odpovídaly výtvarnému záměru autorky, navzájem k sobě ladily a tvořily harmonický celek s pozitivní energií.
Produkce Brodska Design je postavena na nápaditém designu a vysoké kvalitě používaných materiálů. Základní komponenty pro výrobu šperků jsou kvalitní české sklo a chirurgická nerezová ocel.

Ty doplňují, podle typu šperku, i broušené sklo, polodrahokamy, dřevo, kůže nebo plast.

Nám se nejvíce líbí pozitivní energie a originalita, kterou šperky od Vlaďky vyzařují. Do každého šperku dává kus svého srdce.


Bugatti

Bugatti je německá rodinná značka nabízející kompletní šatník pro muže již od roku 1978. Nově ale navrhuje i dámskou módu. Pro ženy připravili kolekci dámských zimních kabátů, které jsou již na prodejně Móda London.

Tato značka kombinuje německou kvalitu a preciznost, italský smysl pro módu a evropskou otevřenost novým věcem. Inspiraci ale čerpá i z nesmrtelných módních klasik. Jako stejnojmenná značka aut, i móda Bugatti je synonymem pro špičkovou kvalitu bez kompromisů, která se stala životním stylem.

Bugatti klade důraz na rozmanitost, pravidelnou inovaci a hlavně tradici. Vyznačují se vysokou kvalitou zpracování, pohodlnými střihy a příjemnými materiály.

Milé dámy, zahřejte se v kabátech legendární značky Bugatti. Tyto skvěle padnoucí kabáty si přijďte vybrat k nám do Móda London.


Cambio

Známý německý výrobce dámských kalhot Cambio, pro něhož je charakteristický výborný střih a vysoká kvalita používaných materiálů, je na trhu již několik desetiletí. Vybírat si u nás můžete z klasické, elegantní i sportovní řady. Zejména džínová část se těší velké oblibě.

Precizně vypracované dámské kalhoty dokonale padnoucích a nadčasových střihů z vysoce kvalitních látek, to jsou kalhoty Cambio. Ženy, které jednou vyzkoušely Cambio, tak již jiné kalhoty nechtějí.


Doppler (deštníky)

Rakouská firma Doppler je největším evropským výrobcem deštníků, a to již od roku 1947. I deštivý den si můžete zpříjemnit něčím netradičním.


E.daniely

Každá žena může být krásná…, takové je motto přední české firmy E.daniely, která se zabývá tvorbou dámské módy již od roku 1991. Značka E.daniely je složená z dua návrhářek Evy Janouškové a Daniely Flejšarové. Všechny modely vznikají od návrhu až po konečné zhotovení v jejich ateliéru v České republice. E.daniely se stala významnou součástí módní scény již svými prvními modely. Kolekce této značky byly oceněny na řadě výstav a veletrhů v Čechách i v zahraničí. Patří tak k významným návrhářským značkám, které působí v českém a zahraničním designu.

Značka E.daniely tvoří velmi malé série, navrhuje firemní oděvy a má i individuální poradenství. Vytváří překrásné kolekce, které lze obdivovat na přehlídkách dvakrát ročně, a to na zajímavých místech jako je palác Žofín, hotel Hilton, hotel Paříž, Praha a další. Modely E daniely jsou určeny aktivní, sebevědomé ženě, která touží po jednoduchosti, eleganci a vytváří si vlastní, osobitý styl.

Mezi zákaznicemi naleznete mnoho slavných jmen. Firma zhotovovala modely pro několik ročníků Miss, a také modely pro Alenu Šeredovou na Miss World. Oblékají Magdalenu Koženou, Olgu Menzelovou, Andreu Bartoškovou, Chantall Poullain nebo Elišku Balzerovou. Jsou autory nástupní kolekce pro sportovce na letní olympijské hry v Londýně a Riu de Janeiru. Nejznámější jsou jejich gumáky.

Především jsou tu ale pro každou ženu, která chce vypadat skvěle. Kousek od E.daniely vám rozhodně nesmí chybět. Přijďte si vybrat k nám do Móda London.


Elisa Cavaletti – Daniella Dallavalle

Italská značka Elisa Cavaletti vznikla v roce 1989. Je navržená skvělou a s nikým nezaměnitelnou známou módní návrhářkou Danielou Dallavalle, která má kořeny jak u Středozemního moře, tak i na severu v Nordických zemích. Daniela Dallavalle své výrobky distribuuje po celém světě. V jejích kolekcích je výrazně vidět její smysl pro detail a italské vnímání. Miluje přírodu, proto s ohledem k ní používá přírodní materiály i přírodní barviva. Zakládá si na kvalitních materiálech, pestrých barvách, důkladné práci, pohodlí a pocitu spokojenosti. Její šaty jsou proto naprosto jedinečné a neopakovatelné.

Značka Elisa Cavaletti nepředstavuje jen šaty, ale styl života. Kolekce jsou navrženy pro ženy, které chtějí svobodu a nezávislost, které vyznávají kreativitu a neotřelost. Ženy, které se chtějí oblékat do sofistikovaného, pohodlného oblečení. Kolekce této značky jsou celistvé a nabízí ucelený vzhled pro ženy všech věkových kategorií po celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu a všímají si propracovaných detailů. Ženy, které nosí Elisu Cavaletti, jsou radostné, optimistické, otevřené novým věcem a naslouchají svému nitru. V kolekci se mísí ženskost se smyslností a sofistikovanou elegancí.

Elisa Cavaletti oživuje exkluzivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý oděv má svůj vlastní příběh, ale všechny kousky jsou také propojeny v prostoru a čase, jako stránky jedné knihy. Umění Daniely Dallavalle je vzrušující a ohromující. Potisky, tvary s překrývajícími se barvami a textiliemi, dokonalými detaily a doplňky, ladí s materiály, jako jsou krystaly, dřevo a kov.

Elisa Cavaletti od Danielly Dallavalle – to nejsou jen šaty, to je umění.


Estel Collection

Estel Collection je značka exkluzivní módy pro dámy každého věku. Luxusní módní dům s téměř 50letou historií si zakládá na preciznosti střihů, materiálů i zpracování a stejně tak na individuálním přístupu ke klientům.

Mysleli jste si, že módní trendy a nadčasovost nejdou dohromady? Přijďte se přesvědčit o opaku.
Estel Collection v Móda London.


Eva Kayan

Francouzská značka Eva Kayan se inspirovala současným stylem „rock’n’roll“ s nádechem „elegantnosti“. Dokonalost je realizována různými střihy a různorodostí použitých materiálů. Přirozený půvab a ženský šarm, to je francouzská móda Eva Kayan.


Frank Lyman

Stejně jako Joseph Ribkoff, tak i Frank Lyman patří mezi jednu z nejznámějších světových módních značek původem z Kanady. Byla založená v roce 2001 a rychle se stala jednou z nejvyhledávanějších značek dámského oblečení v celé zemi. Nyní je k dispozici v mnoha světových buticích ve více než 60 zemích světa.

Frank Lyman je synonymem luxusní dámské elegance a značkou prvotřídní image s okouzlujícími kolekcemi čtyřikrát do roka, které v Móda London nabízíme. Jedná se o elegantní dámskou módu, která je známá jako mezinárodní značka, zejména pro ženy, které chtějí být jedinečné a okouzlující. Navíc je díky svým elastickým materiálům velmi příjemně nositelná, lehce se udržuje a ušetří čas strávený žehlením. Její originální modely, sofistikovaný styl, luxusní materiálové složení i vysoký standard zpracování nadchne i ty nejnáročnější zákaznice.

Samotný zakladatel společnosti Frank Lyman začal pracovat v módním průmyslu již ve věku 18 let jako prodejce. V okamžiku, kdy se seznámil s prvním zákazníkem, věděl, že má vášeň pro módu a zejména design. Již 18 let vytváří modely jak pro každý den, tak pro každou životní příležitost. Proto nabízí nepřeberné množství šatů od denních, přes šaty na svatební příležitosti, maturity, narozeniny, promoce, tzv. malé černé, až po šaty plesové. Tím ale široká nabídka této značky zdaleka nekončí. V Móda London pro vás máme i sukně, kalhoty, haleny, topy atd.

Chcete-li kvalitu, šarm i eleganci, pak je kanadská značka Frank Lyman stvořena právě pro vás.


Holík (rukavice)

Značka Holík Fashion navazuje na tradiční výrobu kožených módních rukavic v České republice z první poloviny 20. století a vytváří tak novou kapitolu v historii rodinné firmy Holík International, která se výrobou rukavic zabývá již více než 20 let.

Celý výrobní proces je založen na materiálech nejvyšší kvality, ručním zpracování, ručním šití, tradičních postupech a především na precizním rukavičkářském řemesle.

Kolekce módních rukavic nabízí tradiční až progresivní vzory v různých barvách z kůže a semiše. Před expedicí jsou všechny rukavice podrobeny pečlivé prohlídce a vyžehleny. Pokud je chcete darovat, určitě potěší i luxusní dárkové krabičky přímo od výrobce. Luxusní rukavice od českého výrobce Holík vás s blížící se zimou určitě nejen zahřejí, ale i potěší.


Joseph Ribkoff

Kanadská módní značka Joseph Ribkoff působí na trhu od roku 1957. Tehdy teprve dvacetiletý podnikatel Joseph Ribkoff představil svoji první kolekci. Tím byla odstartována úspěšná kariéra této kanadské dámské módní značky. Během let se společnost pana Ribkoffa vyvinula v silnou mezinárodní společnost, která je i jedním z předních kanadských vývozců do více než 55 zemí světa. Pan Ribkoff vede společnost dodnes. Návrhy dámských kolekcí a následné šití a výroba se odehrávají výlučně v Kanadě, což je v dnešním světě nebývalé.

Módní perla jménem Joseph Ribkoff odráží potřeby moderní ženy. Díky kvalitním materiálům a špičkovému zpracování kolekcí se stala vyhledávanou stálicí na poli dámské módy. Tato značka prezentuje klasickou, atraktivní a velmi ženskou, dokonale zpracovanou módu. Vyberete si výjimečné šaty, které se hodí pro všechny příležitosti, ať už na každodenní nošení nebo večer do společnosti, vyloženě večerní šaty pro všechny slavnostní příležitosti i sportovní řadu. Joseph Ribkoff používá příjemné materiály, které se lehce kombinují, nevycházejí z módy a v neposlední řadě se snadno udržují. Oblečení je založeno na inovativní všestrannosti, cenové dostupnosti a kvalitě. Jednotlivé produkty dokonale sedí a sluší a to i ve větších velikostech.

Značka Joseph Ribkoff se může pyšnit mnohými prestižními oceněními módního průmyslu, mezi které patří prestižní ocenění Atlanta D.I.V.A  z roku 1997, ocenění Dallas Fashion či montrealský La Griff d´Or v letech 1993, 1995 a 1997. Britský módní magazín Drapers jmenoval Joseph Ribkoff mezi světové top značky dámské módy. Není tedy náhoda, že si šaty Joseph Ribkoff oblíbily televizní moderátorky a obléká je Miss America, Italia, Africa či vévodkyně Kate.

Joseph Ribkoff je v Móda London velmi oblíben. Kdo jednou objeví módu značky Joseph Ribkoff, už nikdy se k ní nepřestane vracet. Nespoutaná elegance, to jsou modely značky Joseph Ribkoff Canada.


KAAI

KAAI je luxusní kabelka 21. století. Je módní a zároveň funkční. Perfektní kabelka, která vám umožní bezproblémově přepnout z profesionálního života do volnočasové aktivity. Už si nemusíte vybírat mezi módní kabelkou, kde člověk neustále něco hledá, a neatraktivní praktickou kabelkou, která se hodí jen do práce. Váš život s KAAI bude uspořádanější, jednodušší a organizovanější. „Záhada černé díry v kabelkách konečně vyřešena.“

KAAI se dá nosit jako batoh na záda, cross back anebo jako kabelka do ruky. Vyrábí se ve třech různých velikostech, vnitřní podšívka je z azurového sametu a obsahuje následující:

💙 Přihrádku pro přenosný počítač (díky speciální podšívce, která je polstrovaná, není nutné mít pro přenosný počítač zvláštní krytí).
💙 Hledač klíčů (umožňuje rychle najít klíče v kabelce).
💙 Dvojité pouzdro na ochranu cenných věcí (zde můžete vložit kartu, hotovost, šperky a s důvěrou nosit kabelku jako batoh na zádech).
💙 Šest vnitřních kapes.
💙 13 různých přihrádek.
💙 Hledání pera už nikdy nebude stresující záležitost (obzvláště pokud v druhé ruce držíte dítě, nákup anebo telefon).
💙 Sofistikovaný design (nastavitelné popruhy poskytují maximální flexibilitu, ať už jste na cestách anebo na kole).

Od srpna ji můžete vidět na prodejně ve třech velikostech a třech barevných odstínech: Black striped, Artic blue a Terracotta. První kusy malé verze kabelky HERO s názvem MINI HERO, neboli „malej hrdina“, jsou již na prodejně.


Kalipra (bižuterie)

Firma Kalipra má již více než 26letou tradici na trhu v České republice s bižuterií a módními doplňky. Své kolekce, které každoročně zahrnují přes 1000 různých designů, si navrhují sami a při výrobě kladou velký důraz na dodržení kvality. Během celého procesu, od návrhu až po konečný výrobek, dodržují nejmodernější technologické postupy. Jejich cílem je nabídnout ženám bižuterii, která je výjimečná a odpovídá aktuálním světovým trendům a stylům.

V naší nabídce pro ženy najdete velký výběr náhrdelníků, náramků, náušnic a broží. Pro muže firma nabízí manžetové knoflíky a kravatové spony.


Karafy ViaHuman

Křišťálové harmonizační karafy s logem ViaHuman vznikají spojením smysluplného tvaru, nádherných přírodních polodrahokamů, jiskrného lesku skloviny český křišťál a energetického elementu poctivé ruční práce. Smyslem harmonizačních karaf je vodu energeticky čistit a vracet vodě její přirozený přírodní charakter.

Muž, který tyto krásné karafy vyrábí, se jmenuje Richard Synčák. Návrh základního tvaru vznikl, jak se říká, „na první dobrou“. Ovšem trvalo velmi dlouho, než byl nalezen způsob/technologie, jak vytvořit karafu, která bude krásná i revitalizačně funkční a bezpečná, bez rizika prasknutí. Od léta 2016 tak postupně vznikaly karafy orgon blue, green a gold. Další varianty karaf jako rainbow, rose a historical glass přišly později. Novinkou roku 2018 pak byla křišťálová karafa a karafou číslo osm je basic, v podstatě jakýsi návrat ke kořenům a současně velmi kreativní záležitost.

Tvar karafy ViaHuman je navržený tak, aby velikost a vzájemné poměry jednotlivých stupňovitých částí karafy odpovídaly přírodní zákonitosti známé jako Zlatý řez. Design Zlatého řezu ve tvaru karafy vyniká díky vysokému lesku českého křišťálu a vhodně je doplněn praktickým dřevěným podstavcem a zátkou.

Smyslem karafy je vodu oživit a obnovit její energii tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. My lidé jsme voda a ta má schopnost přijímat informace a energie ze svého okolí – má paměť. Vodě je tak potřeba dát pozitivní vjem-informaci, kterou si do sebe vtáhne. Vložením informace do vody ji aktivujeme, a když budeme takovou vodu pít, dostaneme tuto informaci jednoduše do své vnitřní vody. Harmonizovaná voda postupně čistí tělo a uvolňuje staré, škodlivé a nepotřebné.

Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se v karafě zregeneruje a harmonizuje během několika minut. Revitalizovaná voda prospívá každému, bez ohledu na to zda jde o vegetariána, ezoterika nebo „normálního“ člověka, který po práci rád griluje nebo chodí na pivo.

Vedle vlivu na vodu jsou karafy krásným důkazem zručnosti českých sklářů. V kombinaci s orgonitem tvoří originální, kompletně ručně vyráběný artefakt. Elegantní křivky kaskádovitého tvaru karafy se přirozeně stanou ozdobou nejen moderního interiérového designu.

Za mne… Tuto karafu mám doma již rok, voda z ní je opravdu jiná, řekla bych „lahodná“. Můžete věřit a nemusíte, každopádně se jedná o velmi pěkný designový výrobek, navíc vytvořený zde u nás, s láskou. To je pro mne nejdůležitější, proto máme tyto karafy na prodejně nejen k občerstvení našich klientů, ale pro velký zájem i k prodeji.

Krásný design dělá krásnější život.
Vaše Monika.


LADA

V Móda London podporujeme české produkty. Najdete tak u nás značku LADA od české návrhářky Lady Vyvialové. Tato značka je zaměřená na speciální hi-tech future materiály a jde o unikátní českou technologii výroby materiálů kombinující speciální mechanické vlastnosti, struktury pleteniny a tvar vlákna. Modely této značky jsou dobře prodyšné s výbornými absorpčními vlastnostmi. Navíc jsou mimořádně lehké a příjemné na omak.

Materiály studia Lada Vyvialova jsou nositely unikátního českého patentu NanoAg. Technologie a výroba materiálu je zaměřena na kombinaci jeho speciálních vlastností a trvalého efektu ve složení a struktuře vlákna. Je to tvar vlákna, struktura pleteniny a antibakteriální stříbro, které dávají modelům jedinečné funkční vlastnosti. Proto se tým ateliéru opírá o dlouholetou spolupráci s předními českými odborníky na nanotechnologie.

Modely LADA umí i léčit. Vysvětlením jsou vlastnosti materiálu, který značka používá jako stěžejní. Tyto materiály jsou mimořádně funkční. Mají díky stříbru antibakteriální vlastnosti. Stříbro je účinné a bezpečné antibiotikum. Nanočástice stříbra ovlivňují metabolismus buněčného systému bakterií a plísní a potlačují jejich přežívání. Modely LADA z těchto materiálů s trvalými vlastnostmi tak získávají antiseptické a protizápachové účinky, vyplývající z potlačení růstu počtu bakterií a plísní. Jsou netoxické, nedráždivé, nevyvolávají alergické reakce a jsou tak vhodné i pro alergiky. Stříbro se z materiálů neuvolňuje, a tedy nezatěžuje ekologii.

  • Fresh efekt – přirozeně zabraňuje pocení díky speciálně vyvinutým podélným drážkám na povrchu mikrovlákna, majících za úkol odvádění vlhkosti na povrch výrobku a tím napomáhat k jejímu odpaření.
  • UV efekt – speciální povrchová úprava příze UV filtrem snižuje teplotu pod povrchem látky a zabraňuje nežádoucímu prostupu záření k pokožce a chrání tak před sluncem.
  • Lotosový samočistící efekt – materiály s lotosovým efektem mají samočistící schopnosti, díky kterým se velmi snadno a ekologicky nenáročně udržují.

Všechny popsané vlastnosti jsou trvalé, používáním neodstranitelné, což je velkou přidanou hodnotou a odlišuje je od jiných běžných materiálů.

LADA a jejich filosofie: „Záleží nám na tom, aby koupě šatů Lada Vyvialova byla dobrá investice a CPW (cost per wear) co nejnižší. Modely vznikají v našem studiu a v blízkém okolí, veškeré použité materiály mají dohledatelný původ přednostně lokálních dodavatelů. Potisky podporují sociální projekt Umění Lidem. Jsme český výrobce. Pracujeme s láskou, radostí a vášní.“

Hodnotný produkt musí mít vysoký morální a etický standard, proto LADA vyrábí na principu slow fashion, která klade důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a respekt k životnímu prostředí a lidským právům. Usiluje o snížení nadměrné kvantity a upřednostňuje kvalitu. Berou vážně dopady celé výroby a cení si toho i stovky jejich zákaznic. Přijďte si k nám vyzkoušet ten rozdíl. Oděvy značky LADA, to je budoucnost v oblékání.

Pokud hledáte nadčasové modely, elegantní pohodlí, luxus minimalismu a smysluplné oblékání, tak právě pro vás jsou tu materiály studia Lada Vyvialova.


Lauren Vidal

Pařížská značka Lauren Vidal, kterou vám nabízíme, představuje nespoutanou eleganci jak pro mimořádné příležitosti, tak i pro běžné nošení. Oblečení spojuje čistý styl a nadčasovost modelů vysoké kvality pro náročné ženy, které vyhledávají jednoduchost a estetickou výjimečnost.

Máte rádi francouzskou módu a hledáte modely, které nesou punc svěžesti, originality a šarmu této země? Pak si zajímavé kousky značky Lauren Vidal bezpochyby zaslouží místo ve vašem šatníku. Trendy oblečení z příjemných materiálů je tak ženské, že si jej ihned zamilujete.


Liviana Conti

Tuto značku jsem poprvé uviděla v jednom z nejkrásnějších italským měst VENEZIA. Bohaté šlechtické rody ji vyzdobily paláci, kostely, křivolakými uličkami, parky a náměstíčky. A v jedné krásné uličce jsem se znovu zamilovala.

❤️ ❤️ ❤️

Do LIVIANA CONTI / Italského mistra.

Rafinované a konceptuální umění, které z kultivovaného minimalismu činí kulturu naší doby, kvalita vytvořené s řemeslnou péči. Představivost jež přetrvává v detailu a dává prostor k objevení velmi osobitého stylu, který je určen všem ženám, jež mají rády minimalismus, kvalitní materiály a rafinované střihy. Svými střihy dokonale podtrhuje ženskou přirozenost a krásu.

Značka byla založena v roce 1976.

Produkty symbolizují kvalitu a řemeslnou péči.
Síla LIVIANA CONTI je v detailu a predstavivosti.

Bezkonkurenční jednička roku 2020 na kterou jsem velmi pyšná, jakož i na to, že nám bylo umožněno vám zde tuto značku odprezentovat.


LOFINA BOTY/ ŠŤASTNÉ BOTY

Láska na první dotek i obutí ❤️

NOVINKA V MODA LONDON

Byly navrženy v Dánsku, kde se návrháři zaměřují zejména na nadčasový, klasický design a přidávají vždy něco jiného. Tento design přesně dělá boty Lofina tím, čím jsou. Klasické boty s moderním skandinávským designem.

Boty jsou vyráběny ručně. Pohodlí a kvalita jsou dvě z klíčových slov, která popisují boty Lofina. Každá bota má svůj jedinečný vzhled a žádná není identická. Po ušití jsou všechny ručně „přeleštěny“, protože se designérům nelíbí, když vypadají jako nové. Tento proces ještě více podporuje individualitu obuvi.

Boty se rodí v Itálii v malé rodinné továrně Le Marche.

👍Navrženo v Dánsku
👍Vyrobeno z nejkvalitnější kůže ručně v Itálii
👍 Neuvěřitelně lehounká botička


Monari

Monari je německá značka založená v roce 1986. Nápad na její vznik se zrodil v hlavě zakladatelů Renate a Bernharda Boschových při jejich dovolené v Toskánsku.

Je to značka pro ženu, která ví, co chce a co se jí líbí. Soustředí se na svou ženskost a je otevřená novým trendům. Je to žena, která miluje být ženou.

Značka klade důraz na vysoce kvalitní zboží, z něhož část je vyráběna stále v Itálii, se zastoupením vlastních designerů v Capri, Itálie. Monari pracuje pouze s kvalitními a spolehlivými výrobci.

Monari nabízí čtyři kolekce do roka – jaro, léto, podzim, zima. Každá kolekce má pět vzájemně kombinovatelných barevných témat.


Nicola made in Greece

Společnost Nicola byla založena v Soluni roku 1972 a dodnes zůstává jedním z největších řeckých pletařů. Jemná příze jedinečné kvality, používaná pro propracovanou výrobu zboží, je dovážena výlučně od italských a francouzských značek. Svetry se vyrábí v soukromém prostoru o rozloze 2200 m2, který se nachází v oblasti Pylea východní části Soluně.

Nová kolekce svetrů Nicola made in Greece právě na prodejně. Nesmrtelná kombinace šedo-černé.


NOUR London

Společnost Nour London, založená v roce 1991, se stala jednou z nejinovativnějších značek bižuterie ve Velké Británii. Nour si cení použití vysoce kvalitních materiálů v kombinaci se sofistikovaným designem a bezkonkurenčním řemeslným zpracováním, které zaručuje, že jejich sbírky šperků jsou nejunikátnější, moderní, elegantní a nadčasové za přijatelné ceny.


Oui

Německá rodinná firma Oui, která je na trhu více jak půl století, vyrábí pro ženy ucelené kolekce, které se dají snadno a hravě kombinovat. Značka Oui se vyznačuje vysokou kvalitou a převážně přírodními materiály.

Jsou to ženy, které nás inspirují – pro ně navrhujeme kolekce, které jsou v každém detailu přizpůsobeny každé osobnosti. Náš styl je moderní, jedinečný, veselý a stylový. Dnešní žena vyjadřuje tím, co nosí, jak se má ráda – v oblečení Oui se cítí přirozeně a sebevědomě. Móda, která je vždy trochu odlišná, nezaměnitelná a jedinečná. To je Oui.

Je hravá, barevná a inovativní, přitom extravagantní a nikdy nepodléhá stanoveným standardům. Žena, která ji nosí, je sebevědomá, otevřená a individuální. Je nezávislá na diktátech a předsudcích a představuje extrovertní postoj.

Děláme to, co umíme nejlépe – navrhnout novou módu – vždy s láskou. Oui.


Passioni (svetry)

Hlavním cílem německé firmy Passioni je módní, trendové oblečení pro ženy v jemné pleteninové kvalitě. Díky dlouholetým zkušenostem s výrobou vysoce kvalitních oděvů jsou vyhledávanými svetry v Německu a celé Evropě.

Společnost Passioni je známá svým vysoce kvalitním oblečením s originálními křišťály Swarovski, originálními knoflíky a nejkvalitnějšími kožešinami. Šaty a svetry, od elegantních až po moderní, zaručují, že si žena najde správné oblečení pro téměř každou příležitost.


Peter Bettley

Značka Peter Bettley navrhuje kolekce klobouků a fascinátorů v nejnovějších i klasických módních trendech v aktuálních barvách, exkluzivních tvarů a vysoké kvality. Jedná se o kolekce z dílen designérů, kteří navrhují fascinátory pro vévodkyni Kate a hosty dostihů v Royal Ascot.

Fascinátor je ideální doplněk, a jak už samo slovo napovídá, budete opravdu fascinovat. A co nám říká psychologie doplňků? Klobouk pokrývá celou hlavu a tedy veškeré nevědomí a myšlenky. Fascinátor pouze část a podle toho, na které straně máte ozdobu ( pravá – vyjadřování / levá – představa), se dá usoudit, jak je dotyčná osoba schopna „ulítnout“, zda ve vyjadřování, anebo v představách. Pokrývkou hlavy ukazujeme na vnější formu prezentace (neboli ocenění) našeho myšlení. Okolí to podvědomě vnímá, a proto se k nám bude chovat trochu jinak. 

V Móda London pro vás máme výhradní zastoupení značky Peter Bettley Londýn. Návrhy této značky jsou speciální, kvalitně ručně zpracované a vyráběné v Anglii. Inspiraci pro své návrhy Peter Bettley čerpá z Paříže a Florencie. Díky inovativnímu designu a kvalitnímu řemeslnému zpracování si tyhle exkluzivní výtvory oblíbila nejen královská rodina v Anglii, ale i VIP účastníci špičkových společenských a závodních událostí a celebrity z celého světa.

Čeká vás svatba, ples, dostihy nebo nějaká výjimečná událost, jako je třeba otvírání pramenů v Luhačovicích? A kam jinam, než na mimořádnou událost, si pořídit doplněk, jakým je klobouk anebo fascinátor? Pokud toužíte zazářit jako hraběnka z Wessexu, princezna Beatrice, Meghan, Camilla anebo královna Alžběta II, rozhodně se přijďte podívat do Móda London. Z Anglie jsme pro vás přivezli kolekci těchto jedinečných sofistikovaných klobouků a fascinátorů.


Pierre Cardin

Pierre Cardin je jednou z nejznámějších pánských značek na světě. Nese jméno svého zakladatele, světového módního návrháře, který ji založil v roce 1950. Tato značka úspěšně drží krok s rychle se měnícím módním světem a již více než půl století tak dělá radost lidem po celém světě.

Léty prověřená francouzská kvalita v podobě této značky je moderním pojetím klasického oblečení. Je určena pro muže, kteří chtějí být vždy moderně a dobře upraveni, muže, kteří upřednostňují eleganci a vytříbený styl, potrpí si na nekonformnost a nechybí jim ani přirozená dávka sebedůvěry. Je to móda, která klade důraz na perfektní střih

S touto značkou mají muži šmrnc a styl a současně se cítí skvěle. Pánské oblečení Pierre Cardin sluší mužům každého věku a díky skvěle padnoucím materiálům je také velice pohodlné. Zárukou osobité image je suverénní vzhled v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a užitnými vlastnostmi.

Pro výrobky této značky jsou typické jednoduché až futuristické linie, geometrické tvary a experimentování s novými materiály. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní produkty a módu pro každého muže. Volnočasová řada oděvů zahrnuje džíny, pulovry, mikiny, trička a košile. Pokud však nejste jen vyznavačem volného času, tak je pro vás připravena i elegantní kolekce, která obsahuje saka, bavlněné kalhoty, bundy, kabáty i pláště.

Pierre Cardin je luxus, který vás, pánové, potěší.


Rachel Jackson (šperky)

Je nám velkou ctí představit vám kolekci šperků Rachel Jackson London. Roku 2009 byla Rachel Jackson vybrána společností Goldsmiths jako jedna z osmi nejlepších britských designérů. V roce 2011 byla jmenována časopisem Economia „podnikatelem příští generace“ a v roce 2014 spolupracovala na sbírce s Liberty of London. Dnes Rachel pracuje z krásného ateliéru v Londýně se super talentovaným týmem, kde všichni milují, co dělají.

Rachel Jackson šperky jsou pravidelně uváděny v časopise Vogue, Elle, Grazia a Stella a nosí je celebrity jako například Kylie Jenner, Katy Perry, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Ellie Goulding, Jessie Ware, Fearne Bavlna či Sophie Ellis-Bextorová.

Milé dámy, kolekce mimořádných šperků od designérky Rachel Jackson právě na prodejně.


SEEBERGER

Seeberger hats je naprosto výjimečná značka klobouků, jež se vyrábí od roku 1890. Již čtvrtá generace této německé rodinné firmy vyrábí klobouky ručně a vyváží je úspěšně do 40 zemí světa. Elegance těchto klobouků je prostě nadčasová. Tradice, řemeslná práce a vynikající design, který nikdy nevyjde z mody, to jsou Seeberger hats.

Říká se, že v Hamburku je asi 2 500 mostů. I když nikdo nezná přesný počet, jedna věc je jistá: Hamburg má více mostů než Benátky a Amsterdam dohromady. Mosty v historickém obvodu přístavu tvoří pozadí naší poslední kolekce. Mosty jsou báječnou metaforou pro naše činy. Koneckonců, budujeme mosty – mezi tradičním řemeslem a dnešní dobou. Kombinujeme klasické modely s moderními materiály, barvami a designem.

Tato kolekce představuje něco jedinečného, nikoliv pouze nového. Celou kolekci můžete aktuálně vidět u nás na prodejně.


TONAK (klobouky)

TONAK (zkratka ze slov TOvárna NA Klobouky) je světoznámá továrna na klobouky v Novém Jičíně, kterou založil Jan Nepomuk Hückel již v roce 1799. Výrobky svou kvalitou brzy pronikly na rakouské, ale i na další zahraniční trhy.

Koncem války většina rodiny Hückelových odcestovala do Německa a Rakouska a 6. května 1945 převzal správu firmy komisař Otto Grosman. Následným znárodněním a sloučením několika kloboučnických továren v Novém Jičíně vznikla firma TONAK, národní podnik, po roce 1989 akciová společnost, která úspěšně rozvíjí kloboučnickou tradici města Nový Jičín dodnes.

V současnosti TONAK patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy. Výrobní činnost závodu je zaměřena na výrobu vlněných a srstěných plstěných polotovarů a klobouků většinou z králičí srsti.

A jak se takový klobouk z králíka dělá? Králičí chlupy se vytřídí a pak se na kloboučnickém stroji vyrábí polotovar – otáčí se tam děrovaný zvon ve tvaru šišáku, zespoda se odsává vzduch a shora se k němu přisávají chlupy. Vrstvy se smáčí vodou, aby k sobě přilnuly. Pak se polotovar opatrně ze zvonu sejme a plstí se. Na chlupy se působí teplem, tlakem, mírně alkalickým prostředím, a ty se do sebe zapletou – zaplstí.


VIGOSS

Pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny muže, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně, ale zároveň sexy a stylově. Milí pánové, v Móda London vám nabízíme kalhoty, trička, mikiny a bundy této vámi oblíbené značky.