fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Kanadská tradice od roku 1957

Joseph
Ribkoff

Kanadská módní značka Joseph Ribkoff působí na trhu od roku 1957. Tehdy teprve dvacetiletý podnikatel Joseph Ribkoff představil svoji první kolekci. Tím byla odstartována úspěšná kariéra této kanadské dámské módní značky. Během let se společnost pana Ribkoffa vyvinula v silnou mezinárodní společnost, která je i jedním z předních kanadských vývozců do více než 55 zemí světa. Pan Ribkoff vede společnost dodnes. Návrhy dámských kolekcí a následné šití a výroba se odehrávají výlučně v Kanadě, což je v dnešním světě nebývalé.

Módní perla jménem Joseph Ribkoff odráží potřeby moderní ženy. Díky kvalitním materiálům a špičkovému zpracování kolekcí se stala vyhledávanou stálicí na poli dámské módy. Tato značka prezentuje klasickou, atraktivní a velmi ženskou, dokonale zpracovanou módu. Vyberete si výjimečné šaty, které se hodí pro všechny příležitosti, ať už na každodenní nošení nebo večer do společnosti, vyloženě večerní šaty pro všechny slavnostní příležitosti i sportovní řadu.

Joseph Ribkoff používá příjemné materiály, které se lehce kombinují, nevycházejí z módy a v neposlední řadě se snadno udržují. Oblečení je založeno na inovativní všestrannosti, cenové dostupnosti a kvalitě. Jednotlivé produkty dokonale sedí a sluší a to i ve větších velikostech.

Značka Joseph Ribkoff se může pyšnit mnohými prestižními oceněními módního průmyslu, mezi které patří prestižní ocenění Atlanta D.I.V.A  z roku 1997, ocenění Dallas Fashion či montrealský La Griff d´Or v letech 1993, 1995 a 1997. Britský módní magazín Drapers jmenoval Joseph Ribkoff mezi světové top značky dámské módy. Není tedy náhoda, že si šaty Joseph Ribkoff oblíbily televizní moderátorky a obléká je Miss America, Italia, Africa či vévodkyně Kate.

Joseph Ribkoff je v Móda London velmi oblíben. Kdo jednou objeví módu značky Joseph Ribkoff, už nikdy se k ní nepřestane vracet. Nespoutaná elegance, to jsou modely značky Joseph Ribkoff Canada.

Předchozí značka

Následující značka