fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Fascinující klobouky a fascinátory

Peter
Bettley

Značka Peter Bettley navrhuje kolekce klobouků a fascinátorů v nejnovějších i klasických módních trendech v aktuálních barvách, exkluzivních tvarů a vysoké kvality. Jedná se o kolekce z dílen designérů, kteří navrhují fascinátory pro vévodkyni Kate a hosty dostihů v Royal Ascot.

Fascinátor je ideální doplněk, a jak už samo slovo napovídá, budete opravdu fascinovat. A co nám říká psychologie doplňků? Klobouk pokrývá celou hlavu a tedy veškeré nevědomí a myšlenky. Fascinátor pouze část a podle toho, na které straně máte ozdobu ( pravá – vyjadřování / levá – představa), se dá usoudit, jak je dotyčná osoba schopna „ulítnout“, zda ve vyjadřování, anebo v představách. Pokrývkou hlavy ukazujeme na vnější formu prezentace (neboli ocenění) našeho myšlení. Okolí to podvědomě vnímá, a proto se k nám bude chovat trochu jinak.

V Móda London pro vás máme výhradní zastoupení značky Peter Bettley Londýn. Návrhy této značky jsou speciální, kvalitně ručně zpracované a vyráběné v Anglii. Inspiraci pro své návrhy Peter Bettley čerpá z Paříže a Florencie. Díky inovativnímu designu a kvalitnímu řemeslnému zpracování si tyhle exkluzivní výtvory oblíbila nejen královská rodina v Anglii, ale i VIP účastníci špičkových společenských a závodních událostí a celebrity z celého světa.

Čeká vás svatba, ples, dostihy nebo nějaká výjimečná událost, jako je třeba otvírání pramenů v Luhačovicích? A kam jinam, než na mimořádnou událost, si pořídit doplněk, jakým je klobouk anebo fascinátor? Pokud toužíte zazářit jako hraběnka z Wessexu, princezna Beatrice, Meghan, Camilla anebo královna Alžběta II, rozhodně se přijďte podívat do Móda London. Z Anglie jsme pro vás přivezli kolekci těchto jedinečných sofistikovaných klobouků a fascinátorů.

Předchozí značka

Následující značka