fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Křišťálové harmonizační karafy

ViaHuman

Křišťálové harmonizační karafy s logem ViaHuman vznikají spojením smysluplného tvaru, nádherných přírodních polodrahokamů, jiskrného lesku skloviny český křišťál a energetického elementu poctivé ruční práce. Smyslem harmonizačních karaf je vodu energeticky čistit a vracet vodě její přirozený přírodní charakter.

Muž, který tyto krásné karafy vyrábí, se jmenuje Richard Synčák. Návrh základního tvaru vznikl, jak se říká, „na první dobrou“. Ovšem trvalo velmi dlouho, než byl nalezen způsob/technologie, jak vytvořit karafu, která bude krásná i revitalizačně funkční a bezpečná, bez rizika prasknutí. Od léta 2016 tak postupně vznikaly karafy orgon blue, green a gold. Další varianty karaf jako rainbow, rose a historical glass přišly později. Novinkou roku 2018 pak byla křišťálová karafa a karafou číslo osm je basic, v podstatě jakýsi návrat ke kořenům a současně velmi kreativní záležitost.

Tvar karafy ViaHuman je navržený tak, aby velikost a vzájemné poměry jednotlivých stupňovitých částí karafy odpovídaly přírodní zákonitosti známé jako Zlatý řez. Design Zlatého řezu ve tvaru karafy vyniká díky vysokému lesku českého křišťálu a vhodně je doplněn praktickým dřevěným podstavcem a zátkou.

Smyslem karafy je vodu oživit a obnovit její energii tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. My lidé jsme voda a ta má schopnost přijímat informace a energie ze svého okolí – má paměť. Vodě je tak potřeba dát pozitivní vjem-informaci, kterou si do sebe vtáhne. Vložením informace do vody ji aktivujeme, a když budeme takovou vodu pít, dostaneme tuto informaci jednoduše do své vnitřní vody. Harmonizovaná voda postupně čistí tělo a uvolňuje staré, škodlivé a nepotřebné.

Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se v karafě zregeneruje a harmonizuje během několika minut. Revitalizovaná voda prospívá každému, bez ohledu na to zda jde o vegetariána, ezoterika nebo „normálního“ člověka, který po práci rád griluje nebo chodí na pivo.

Vedle vlivu na vodu jsou karafy krásným důkazem zručnosti českých sklářů. V kombinaci s orgonitem tvoří originální, kompletně ručně vyráběný artefakt. Elegantní křivky kaskádovitého tvaru karafy se přirozeně stanou ozdobou nejen moderního interiérového designu.

Za mne… Tuto karafu mám doma již rok, voda z ní je opravdu jiná, řekla bych „lahodná“. Můžete věřit a nemusíte, každopádně se jedná o velmi pěkný designový výrobek, navíc vytvořený zde u nás, s láskou. To je pro mne nejdůležitější, proto máme tyto karafy na prodejně nejen k občerstvení našich klientů, ale pro velký zájem i k prodeji.

Krásný design dělá krásnější život.

Předchozí značka

Následující značka