Ve slideru níže si můžete prohlédnout zboží, které máme aktuálně na prodejně. K prohlížení lze použít šipky na klávesnici, tlačítka po stranách slideru nebo samotnou myš vašeho počítače (kliknout a táhnout). Cena zboží se zobrazí po najetí na vybraný kus. Líbí se vám konkrétní zboží? Klikněte na „+“, které se zobrazí po najetí na jeho náhled a přidejte odkaz do kontaktního formuláře. Doplňte vaše kontaktní údaje a pošlete poptávku přímo na prodejnu.

Carthusia

100ml EDP / 2.490,- Kč

Nabízíme možnost teseteru za 50,- Kč / ks (máte-li zájem o tester či testery, přidejte do poznámkového formuláře poznámku). K objednávce parfému dostanete jako dárek 2 testery zdarma.

CARTHUSIA

Vůně…. mají nezaměnitelnou úlohu v našem životě.
Právě čich je ze všech smyslů ten, který dokáže nejlépe vyvolávat vzpomínky.
Určitá vůně nás dovede okamžitě přenést v čase a vrátit na místa, která s ní máme spojeny.
Díky ní dokážeme opakovaně prožívat tytéž emoce nebo stejný prožitek z našich životů, na který bychom neradi zapomněli.

A o tom je CARTHUSIE ❤️ CAPRI
jejíž historie sahá až do roku 1380, kdy představený kláštera sv. Jakuba natrhal kytici těch nejkrásnějších květů z ostrova pro královnu Joan Anju a zjistil, že voda, v níž kytice byla, získala záhadnou vůni. Původ vůně vede k Garofilium Silvestre Caprese. Čímž vznikl první Capriho parfém.

Všechny vůně CARTHUSIA mají nedělitelné pouto s Capri. Ingredience výhradně z ostrova Capri vytvářejí jedinečné harmonie vůní.
Jsou to parfémy plné emocí a těch nejkvalitnějších esenciálních olejů.

Říká se, že s parfémy CARTHUSIA můžete cestovat po celém světě a vždy zůstanete srdcem na jednom místě. Na Capri ❤️

Díky těmto vůním, které pro vás máme, zjistíte, jak voní nejznámější ulice Via Camerelle nebo třeba jak svěže voní ráno na Capri.

Nechte se i vy unést vůní ostrova CAPRI s křišťálově modrým mořem, bílými skálami a krásnou přírodou vytvářející směsici dokonalých vůní…