Ve slideru níže si můžete prohlédnout zboží, které máme aktuálně na prodejně. K prohlížení lze použít šipky na klávesnici, tlačítka po stranách slideru nebo samotnou myš vašeho počítače (kliknout a táhnout). Cena zboží se zobrazí po najetí na vybraný kus. Líbí se vám konkrétní zboží? Klikněte na „+“, které se zobrazí po najetí na jeho náhled a přidejte odkaz do kontaktního formuláře. Doplňte vaše kontaktní údaje a pošlete poptávku přímo na prodejnu.

Svíce Cire Trudon

VYTVOŘTE SI VLASTNÍ SVĚT

Svíčky CIRE TRVDON jsou zcela specifické. V čem? Ony nevoní po jasmínu nebo levanduli. Ony vytváří svou vůní vlastní svět. Nemůžete právě cestovat, ale můžete si vybrat, kde chcete být. Toužíte po vůni kubánského baru nebo se toulat po orientálním tržišti? Zavřete oči a nechte se inspirovat vůní zámeckých pokojů ve Versaille nebo vůní milenky francouzského krále. Máte rádi ticho a vůni chrámů? I tu Vám můžeme nabídnout. Nebo se zasněte u vůně mandarinkovníků a svěžesti Středomoří. To je CIRE TRVDON !!!!

Věhlasné francouzské svíčky Cire Trudon pocházejí z nejstarší manufaktury na zpracování vosku na světě, která funguje již od roku 1643 – tedy téměř 380 let! Tato značka dodávala své produkty na královský dvůr Ludvíka XIV a byli hlavním dodavatelem do Versaille až do pádu monarchie. Jedná se o naprosto jedinečné a nezaměnitelné vůně.

Vytvořte si vlastní svět – Cire Trvdon

Svíčky CIRE TRVDON jsou zcela specifické. V čem? Ony nevoní po jasmínu nebo levanduli. Ony vytváří svou vůní vlastní svět. Nemůžete právě cestovat, ale můžete si vybrat, kde chcete být. Toužíte po vůni kubánského baru nebo se toulat po orientálním tržišti? Zavřete oči a nechte se inspirovat vůní zámeckých pokojů ve Versaille nebo vůní milenky francouzského krále. Máte rádi ticho a vůni chrámů? I tu Vám můžeme nabídnout. Nebo se zasněte u vůně mandarinkovníků a svěžesti Středomoří.

To je CIRE TRVDON !!!!

Cire Trvdon Ernesto

Pojďte se s námi zatoulat do kubánskeho baru. Ucítit vůni tabáku, rumu, kůže a dřeva… Nechte se vtáhnout do smyslně hřejivé mužné vůně inspirované kubánskou revolucí, Che Guevarou… To vše vám u vás doma dokáže splnit ERNESTO CIRE TRVDON. Vůně natolik jedinečná, že ji musíte procítit ♡

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Reggio

Milujete středomořské slunce a dlouhé letní večery plné lehkého vánku? Pak právě pro vás je REGGIO. Okouzlí vás svěží jemnou vůní v níž se mísí vůně mandarinkovníku, mimózy a grepu. Je dokonalým lehkým pohlazením na závěr dne.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Spiritus Sancti

Milujete ticho a klid prázdných chrámů s tak typickou vůní kadidla? Spiritus Sancti vám nabízí přesně tento zážitek. Vůně kadidla je mistrně namíchána s jemnou vůní konvalinek a nádechem pryskyřice. Tato vůně je ideální pro chvíle rozjímání a zastavení se v čase.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Mademoiselle de la Valliére

Mademoiselle De La Valliére je zcela vyjímečná vůně. Je inspirovaná vůní milenky francouzského krále Ludvíka XIV. Je to vůně jíž dominuje omamná tuberóza v kombinaci s květem pomerančovníku, bergamotu, cistu a pižma. Velmi inspirativní vůně pro rozproudění všech vašich smyslů a fantazie.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Cire

 CIRE od CIRE TRVDON znamená v překladu vosk. A ten tato firma používá jen z těch nejlepších úlů a zpracovává je těmi nejvybranějšími metodami, aby bylo zaručeno čisté a pravidelné hoření. Svíčky CIRE TRVDON jsou dokonale bílé a hoří dlouho, aniž by plamen kolísal nebo čadil.

CIRE je úplný návrat v čase, návrat ke kořenům firmy CIRE TRVDON. Nasládlá vůně toho nejkvalitnějšího vosku, z nějž jsou svíčky vyráběny nechá průchod vaší fantazii. Můžete si vybavit cokoliv. Vaše mysl se zklidní a můžete se ponořit do vzpomínek nebo jen prostě krásně být v daném okamžiku.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Ottoman

Představujeme vám OTTOMAN. Vůně této svíčky je jako vejít do pánské pracovny. Vdechnout vůni masivního dřeva, kožené pohovky, tabáku a to vše v jemně nasládlém medovém nádechu. Hřejivá, ale přesto velmi mužná a osobitá je vůně OTTOMAN.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon La Marquise

Smyslnost, pokušení a hříšnost francouzského královského dvora vám přináší svíčka LA MARQUISE. Jemná, ale smyslná a inspirující vůně verbeny a citronu se skloubí s opojnou vůní růže a růžového dřeva. Nechte se vtáhnout zpět do doby krále Ludvíka XIV.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Abd el Kader

CIRE TRVDON – ABD EL KADER je bestseller. Zatouláme se po orientálním marockém tržišti a necháme se okouzlit svěží, lehce kořeněnou vůní. Obklopí vás nádherná vůně marockého mátového čaje, citronu, vanilky, hřebíčku a jasmínu. Jedinečná kompozice vůní vám zpříjemní každou chvíli vašeho odpočinku.

Vložit do poptávkového formuláře

Parfémy Cire Trudon

V roce 2017 se rozhodla vzít francouzská rodinná značka CIRE TRVDON své téměř čtyřsetleté know how ve světě vůní a pronikla do světa haute parfumerie a vytvořila svoji první kolekci parfémů.

Niche parfémy Cire Trvdon

NICHE parfémy jsou naprosto ojedinělé, mimořádné a zcela vyjímečné vůně. Skládají se z velmi vzácných a drahých ingrediencí, které v běžných parfémech nenajdete. Jsou jako alchymie emocí. Receptury mnoha z nich se dědí z generace na generaci. A nejinak je tomu u světoznámé firmy CIRE TRVDON. Pokud chcete vybočit z řady a cítit se naprosto jedinečně a zároveň u sebe mít umělecký kousek v podobě originálního ručně vyráběného flakónku, tak určitě vyzkoušejte vůně NICHE od CIRE TRVDON.

Cire Trvdon Elae

ELAE je jemná, velmi ženská vůně, která ve vás vyvolá představu rozkvétající kytice exotických bílých květů. Obklopí a omámí vás vůní jasmínu, tuberózy, neroli a santalového dřeva. Tato kombinace ingrediencí vytváří nezapomenutelný zážitek

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Médie

MÉDIE je absolutně svěží lehká vůně, která vás okouzlí a vyvolá ty nejkrásnější vzpomínky na léto. Brilantní mix základu z citrusových plodů, osvěžujícího grepu a mandarinky se prolíná s jemnou vůní anděliky, cypřiše a cedru. Nechte se unést svěžestí a zahalte se do něžnosti.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Mortel

MORTEL je vůně určená ženě, která je sebevědomá, energická a která ví, jak zaujmout. Mortel vás uhrane vůní čistého cistu, myrhy, cedrového dřeva a to vše podtrhuje omamná vůně kadidla.
Přitažlivost a uhrančivost. To je MORTEL.

Vložit do poptávkového formuláře

Cire Trvdon Olim

OLIM je unisex niche vůně, která svou originální dřevitě kořeněnou vůní okouzlí nejen ženy, ale i muže. Naprostou vyjímečnost a originalitu jí zajišťuje úžasná kombinace koření, vzácné pryskyřice, myrhy, pačuli, bergamotu a pižma. Podmanivá, dráždivá a smyslná … OLIM je vůně okamžiku, který nezapomenete …

Vložit do poptávkového formuláře