Ve slideru níže si můžete prohlédnout zboží, které máme aktuálně na prodejně. K prohlížení lze použít šipky na klávesnici, tlačítka po stranách slideru nebo samotnou myš vašeho počítače (kliknout a táhnout). Cena zboží se zobrazí po najetí na vybraný kus. Líbí se vám konkrétní zboží? Klikněte na „+“, které se zobrazí po najetí na jeho náhled a přidejte odkaz do kontaktního formuláře. Doplňte vaše kontaktní údaje a pošlete poptávku přímo na prodejnu.

Harmonizační karafy ViaHuman

Máme nádherné počasí, spoustu sluníčka a i když si teď můžeme posedět pouze na terasách nebo balkonech, tak i to si můžeme zpříjemnit a zároveň udělat něco pro naše zdraví a nápoje servírovat v harmonizačních karafách. Nejenže jsou úžasné designem, ale nápoje, které projdou harmonizací prospívají i našemu zdraví. Harmonizační karafa oživí vodu tak, že se svými vlastnostmi velmi přiblíží přírodní pramenité vodě. Regenerace a harmonizace vody trvá asi 10 minut.

Karafy na vodu a víno také výborně poslouží jako originální a zdraví prospěšný dárek pro vaše blízké. ♡♡♡

Vodu z harmonizačních karaf vám podáváme, mimo dalších nápojů, během vašich nákupů.

Křišťál

Křišťál a voda mají společné prvky, patří k sobě a jejich spojení je synergické. Energetizačním prvkem této karafy je syrový neopracovaný křišťál. Tato karafa nejenže velmi dobře a komplexně poslouží vašemu zdraví, ale je velmi elegantní a vnitřně čistá svou podstatou, až vyráží dech. Pastvou pro oči je nejen designem a precizním ručním zpracováním, ale to nejkrásnější poskytuje, pokud je vystavena světelnému zdroji, pak křišťál vrhá nádherné odlesky.

Tato karafa patří také k vašim nejoblíbenějším, když vám nabízíme občerstvení při nákupu.

Rainbow (duha)

Karafa RAINBOW je vytvořena tak, že každá vrstva svou barvou a kameny odpovídá jedné z čaker. Smyslem je, aby duhový orgonit posiloval a harmonizoval činnost všech sedmi hlavních čaker. Ve spodní části je umístěn symbol protínající se osmičky v kruhu. Ležatá osmička vyjadřuje vesmírné nekonečno. Kruh je symbolem jednoty, dokonalosti a zároveň symbolizuje Slunce – zdroj životní energie na Zemi.

Provence

Harmonizační karafa s levandulí a bylinkami je inspirovaná stylem Provence. Levandule je užívána nejen jako skvělá ingredience při výrobě krémů, mýdel nebo olejů, ale díky svým blahodárným účinkům je vhodná při problémech se spánkem, úzkostech nebo při špatném trávení. Levandule je také považována za antidepresivum.

Nechte ji, ať harmonizuje vaše nápoje, vaše zdraví a přivodí vám přijemný pocit zklidnění.

Blue

Orgonit v této karafě je jedinečnou směsí několika druhů polodrahokamů a jeho úkolem je přitahovat a neutralizovat negativní energie ve svém okolí. Modrý orgonit karafy BLUE tvoří 9 druhů kamenů. Jedná se o nejkomplexněji působící orgonit. Jeho dominantou je křišťálový hrot uprostřed, který má univerzální působení, zesiluje harmonizaci ostatních kamenů a čistí je. Po aktivaci světlem vydává orgonit ve tmě tyrkysověnamodralé světlo. Modrá barva má uklidňující účinky, vrací nás do celkové rovnováhy, odbourává strach a má příznivý vliv na krční čakru. Zlepšuje komunikaci a vyjadřování. Součástí karafy je samozřejmě jako u všech karaf i zátka a podstavec z březového dřeva. Myslíme na vás i vaše zdraví ♡