Nechali jsme promluvit starodávný symbol, prolomili tak mlčení a umístili jej podle psychologie odívání a skutečných významů skrytých v pravidlech odívání.

Poselství

VÁŽKA je symbolem změny, probíhající přeměny lidstva, odvahy, síly, harmonie a štěstí. Vyjadřuje radost a lehkost bytí. Nabádá nás, abychom se nenechali příliš unést emocemi a abychom si dali pozor na iluze či podvody vnitřního i vnějšího prožívání. Je také symbolem znovuzrození a obnovy.

Vážka obývá dva světy – vzduch a vodu. Voda v mystice představuje emocionální tělo. Vzduch zase symbolizuje mentální tělo. Ukazuje nám, jak důležité je nalézt rovnováhu mezi pocity a myšlenkami. Bez rovnováhy mezi vodou a vzduchem by nepřežila.

Lehkost bytí

Symbol vážky je umístěn na zadní straně pod sedmým krčním obratlem. Zadní osa podle psychologie ukazuje na přirozenost jedince. Poukazuje na individualitu a instinktivní přístup podle vlastní morálky, vlastních postupů, svého nadání a pocitu. Znázorňuje soběstačné jednání, ale také naprosto svobodnou duši. Nositel používá svoje netradiční postupy vycházející z vlastní zkušenosti. V symbolu se mohou vidět lidé, kteří jsou pyšní na svou soběstačnost a nebojí se ukázat i svou sexuální stránku.

Klid v pohybu / pohyb v klidu

Nápis “ Klid v pohybu“ je umístěný na levé straně odpovídající pravé hemisféře představuje cítění. Je umístěn na přední straně ruky – tzn. citát vidí sama nositelka, má ho vždy po ruce. Nápis „Pohyb v klidu“ umístěný na pravé straně odpovídající levé hemisféře značí pochopení, uchopení. Je umístěn na zadní straně ruky – tzn. vidí jej okolí.

Nápis “ Klid v Pohybu“ je umístěn na levém zápěstí a předloktí. Levá strana (pravá hemisféra) odpovídá víceznačnosti a ochotě uzavírat kompromisy. Existuje více možných řešení pro jeden problém a nebo je lze obejít. Reprezentuje ženský princip uvažování. Ukazuje na vnímání, myšlení v souvislostech. SYMBOL předloktí je oblast emotivity, zpracování situací…

SYMBOL „Klid v pohybu“ a „Pohyb v klidu“

Vážky dovedou vše, co nejvyspělejší lidská letecká technika. Nejvíce nám asi připomínají vrtulník, neboť dovedou letět všemi směry, stoupat a klesat, setrvávat na místě, aniž by změnily polohu těla. Rychlost, s níž vážky vystřelí z vyčkávací pozice, je fascinující. Dovedou také ovládat každé křídlo zvlášť, a proto i manévrovat neuvěřitelně jemně a přesně.

 

Inspirujte se originálními možnostmi nošení našich nanotriček

Funkční materiál je mimořádně pohodlný, odsává pot, eliminuje zápachy, má lotosový samočistící efekt, který zabraňuje nečistotě proniknout do struktury materiálu. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou snadno sklouznou z povrchu. Tričko je vyrobeno z patentovaného funkčního antibakteriálního materiálu, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy. Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů!

Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření.

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Složení: PolyesterNano / elastan // Barva: černá, bílá // Velikost: unisex // Praní: běžně na 40°

Přehrát video

Za příplatek 333,- Kč
vám nabízíme možnost zaslání trička v luxusním dárkovém balení.

Tričko je zabaleno v černém papíru, ovázáno naší vlastní potištěnou stuhou s citátem Oscara Wilda, a spolu s tištěným představením/poděkování vloženo do černé krabičky, ručně vyráběné v lokální české firmě. Balíček vám zašleme krásně navoněný a s malým dárkem uvnitř.

Velikost

34, 36, 38, 40, 42, 44, 46

Barva

černá, šedá, smetanová

Nápis

anglicky, česky

Balení

Luxusní dárkové balení, Standardní balení