Vaše hodnocení

Na vašem názoru nám záleží

5,0 rating
7. 11. 2017

Dobrý den , moc děkuji za skvělé šatičky, které jsem si u Vás koupila. Úžasný přístup, se kterým jsem se jinde nesetkala! Všude doporučuji 😗

Zdeňka
5,0 rating
15. 8. 2017

Bylo mi umožněno objednat si u Vás zaslání šatů, které jste při mé návštěvě neměli v mé velikosti. Šaty jsem v pořádku obdržela a ráda bych Vám alespoň touto cestou poděkovala za ochotu, vstřícnost a příjemné jednání. Těší mě, že se mohu naprosto ztotožnit s tím, co uvádíte na Vašich webových stránkách – setkala jsem se ve Vaší prodejně s velmi milým a vstřícným personálem a příjemnou atmosférou.
Ještě jednou díky

Naďa Dolejšová
5,0 rating
23. 6. 2015

S velkým nadšením a zcela od srdce Vám doporučuji tento e-shop. Rychlé jednání a šaty limitované kolekce Favab mi byly doručeny do 3 dnů. Moc ráda je nosím. Moc Vám děkuji.

Andrea
5,0 rating
13. 6. 2015

Butik Moda London jsem navštívila již několikrát. Oceňuji zejména možnost výběru ze šitoké nabídky módních klobouků a velmi srdečný a profesionální přístup paní majitelky i asistentek Moda London.

Sabina
5,0 rating
28. 5. 2015

Milé dámy/pánové.
Normálně to nedělám, ale o zážitek z butiku Moda London se s Vámi prostě musím podělit, protože takový servis a tak kouzelné a schopné asistentky, to se dneska nevidí. V butiku se Vám dostane péče a odborné porady, že se prostě nemůže stát, abyste odcházeli s tím známým pocitem „vybrala jsem správně?“. Butik disponuje širokou nabídkou sortimentu a s péčí a konzultací asistentek, můžete vytvořit dokonalý a jedinečný out-fit.
Jsem ráda, že na světě ještě existují butiky nabízející jiné zboží, než nadnárodní brandy, které v podstatě, vzhledem k masovosti, nabízejí uniformy. A k tomu se Vám v ML dostane tak příjemného jednání, že si během nákupu odpočinete a dobijete energii. Rozhodně se zajděte podívat, ať poznáte, co to doopravdy znamená „hýčkaný a spokojený zákazník“.

Veronika