Vaše hodnocení

Na vašem názoru nám záleží

5,0 rating
6. 12. 2019

Moda London nemá chybu, skvělé módní trendy kousky, které časem nezevšední, úžasný ochotný a milý personál. S kamarádkou jsme spokojené letité zákaznice, náš pobyt v Luhačovicích nám tento butik vždy osvěží a udělá nám radost. Pohoštění během nákupu nemá chybu. Obchod nemá konkurenci. Cena odpovídá kvalitě i výjimečnosti. Děkuji moc 🙂
Přeji krásný advent. Romana Švarcová

Romana Švarcová
5,0 rating
8. 4. 2019

Milé dámy, čtvrtek 4.4. v Luhačovicích byl pro mne velmi inspirující a pohodový díky vašemu profesionálnímu ale velmi srdečnému přístupu. Po 9 letech v „Luhánkách“ s kamarádkou Leonou, úžasné. Z nákupu mám radost a věřte, že jste získaly novou vděčnou klientku.
S pozdravem hezkého dne Radka Zemčáková ze Zlína.

Ráďa
5,0 rating
30. 7. 2018

Ti kdo hledají něco neokoukaného ať určitě navštíví tuto úžasnou prodejnu. Vstřícná, milá a elegantní obsluha, ochotná jakkoli pomoci i v ne zrovna jednoduché situaci pro zákaznici, musím jen chválit a ze srdce poděkovat.

Jana Maloušková
5,0 rating
19. 7. 2018

Krásné módní kousky, příjemné zastavení v toku času, mooc ochotná a milá obsluha. Nečekaný bonus – bylinkové občerstvení.

Lili Skočovská
5,0 rating
7. 11. 2017

Tuto prodejnu všem velmi doporučuji, nikde jsem se nesetkala s lepší obsluhou . Dámy jsou krásně oblečené, skvěle proškolené , milé a usměvavé .
Ceny zboží odpovídají kvalitě .
Vše naprosto dokonalé !!!

Janka Urbankova