Vaše hodnocení

Na vašem názoru nám záleží

5,0 rating
12. 9. 2011

I shop in Moda London for all my clothes. I always feel good when I’m dressed by Moda London in Luhacovice. My wardrobe is full of Moda London outfits. The quality is excellent and it lasts.
Odmítnout

David Catto
5,0 rating
8. 9. 2011

Ráda bych touto cestou poděkovala za příjemné chvíle strávené nakupováním ve vašem obchůdku. Personál byl velmi vstřícný a velmi vybraně nám doporučoval jednotlivé kousky, které k sobě ladily, tak jak to mám ráda. I manžel byl velmi spokojen s výběrem nakoupených oděvů. Rádi se sem vrátíme při našem dalším pobytu v Luhačovicích. Doporučujeme.

Drietomská Blanka
5,0 rating
7. 9. 2011

Naprosto úžasný obchůdek ve kterém najdete úplně vše co potřebujete při svém lázeňském pobytu, ale ne jen tam. Velice milý personál, který Vám skvěle poradí a udělá z Vás královnu kolonády. Navíc je zaručeno, že Váš model nebude nosit půlka města, ale jen vy sama. Našla jsem v obchůdku od perfektního spodního prádla až po šperky, které dotvořily celkový neodolatelný šarm. Rovněž i manžel potřeboval novou košili a paní prodávájící nám skvěle poradila. Moc děkuji ještě jednou za pomoc při výběru, šaty jsou nádherné a budou mi vždy připomínat nádherné chvíle strávené v nejkrásnějších lázních České republiky.

Šubrtová Naďa
5,0 rating
5. 9. 2011

Dobrý den,ráda bych touto cestou pochválila majitelku a také její prodejnu oděvů.Už léta nakupuji v tomto obchodě kvalitní oblečení a vždy mam velikou radost,že nevypadám jako tuctový řadový jedinec.Modní styl šatů mě vyhovuje a ač se dívám i po jiných obchodech,zatím je to více než marný boj,zatím jsem konkurenci příliš neobjevila.Personál je velmi vstřícný,vždy usměvavý a odborně vyškolený.Děkuji za příjemné nákupy a přeji co nejvíce spokojených zákazníků a udržení kvalitního zboží a personálu..Všem doporučuji koupit si lázenské oplatky a navštívit ModaLondon.Přeji hezký den.

Kateřina S.