Masterpiece

Jedinečný materiál – jedinečný design

Tričko je vyrobeno z patentovaného materiálu, který byl vyvinut a vyroben na principu slow fashion v ČR. Tričko je vyrobeno na principu psychologie odívání. První design tohoto druhu v ČR.

Budoucnost si vybíráte již dnes. Tento model využívá unikátní českou nanotechnologii. Bude s vámi dýchat, hýčkat vaši pokožku, chránit vás před UV zářením.

Chcete mít vaši osobní šifru na tričku?
Chcete, aby váš dress code nesl kromě top kvality i nějaké poselství?

ImageImageImageImageImageImageImage
Dobrý den, moc děkuji za balíček, triko je nad moje očekávání, přeji krásný den
Olga Jonášová
Vaše tričko předčilo jakékoliv mé očekávání, je fantastické. Děkuji
Marta Hurtíková
Vážená paní Moniko ze srdce děkuji za nejkrásnější věc jakou jsem kdy viděla, balení, vůně, citáty, vše naprosto dokonale, neuvěřitelné. Děkuji z celého srdce
Jana Bergerová
Moni, mnohokrát děkuji. Tohle není tričko, to je šperk. Opravdu věc, která má velký a hluboký význam. Mnohokrát děkuji za dokonalý servis, který nemá konkurenci.
Elena Zemanová
Dobry den Musím říct, že mne takto ještě nikdo nikdy nedostal!!! Jsem naprosto nadšená, nikdy jsem nedržela v rukou tak dokonalý produkt jako vaše tričko. Děkuji vám z celého srdce
Nikola Kozáková
Dobrý den paní Moniko .. můžu říct, že tričko a vaše vážka, symbolika, vyjádření k nápisům, mi dodalo tolik energie a v dnešní době .. opravdu zahřálo u srdce .. díky
Jitka P.
Moc děkuji za balíček. Hodnotím jak obal tak obsah! Vše dokonalé, perfektní, nádherné.
Monika Ruffrová

Nechali jsme promluvit starodávný symbol, prolomili tak mlčení a umístili jej podle psychologie odívání a skutečných významů skrytých v pravidlech odívání.

 

POSELSTVÍ / MESSAGE/ MOTTO

Žena = nositelka

Nápis „Stačí milovat“ = nápis na levé straně odpovídající pravé hemisféře = milování, cítění – ruka – citát mám vždy po ruce, vidí jej sama nositelka

Nápis „Netřeba pochopit“ = nápis na pravé straně odpovídající levé hemisféře = pochopení, uchopení – zadní strana ruky – vidí jej okolí

SYMBOL je umístěn na levém zápěstí a předloktí. Levá strana – Pravá hemisféra, odpovídá víceznačnosti a ochotě uzavírat kompromisy. Existuje více možných řešení pro jeden problém a nebo je lze obejít. Ženský princip uvažování. Ukazuje na vnímání, myšlení v souvislostech.

SYMBOL předloktí je oblast emotivity, zpracování situací…

Motto lze použít unisexově na cokoliv, dle principu JING/JANG, stejně jako ČERNÁ/BÍLÁ, NEGATIV/POZITIV, PEKLO/RÁJ.

Myšlenku lze použít v rámci rodiny, přátel, dětí i zaměstnání (šéf, spolupracovník) …

Zkrácená verze vznikla ze slavného citátu od Oscara Wilda: „Ženy jsou stvořeny k tomu, aby byly milovány, nikoliv pochopeny.“ Ženu jsme záměrně vynechali, neb se jedná o samu nositelku.

„Jsem sobecká, netrpělivá a trochu nejistá. Dělám chyby, jsem neovladatelná a někdy je těžké mě snést. Ale jestli mě nezvládneš v mých nejhorších chvílích, tak si mě rozhodně nezasloužíš v těch nejlepších.“
Marilyn Monroe

Toto tričko jsem navrhla s láskou pro nás, ŽENY, protože nikdo nemůžete pochopit naše emoce, nálady a naši hloubku … můžete nás pouze milovat, hluboce a upřímně, takové jaké jsme, protože bez nás by byl váš život prázdný.

S láskou Monika

Máte zájem o toto tričko?

Přejděte na stránku produktu a vyberte velikost

Nanotričko „Netřeba pochopit, stačí milovat“ by Monika
2 980 

Funkční materiál je mimořádně pohodlný, odsává pot, eliminuje zápachy, má lotosový samočistící efekt, který zabraňuje nečistotě proniknout do struktury materiálu. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou snadno sklouznou z povrchu. Tričko je vyrobeno z patentovaného funkčního antibakteriálního materiálu, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan. Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy. Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů! Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření.

Lze prát běžně na 40°

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Složení materiálu: PolyesterNano/elastan
Barva: černá, Potisk bílá.
Tričko je funkční, unisexové a má elegantní vzhled.
Vhodné do města a do společnosti.

Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, přesto je materiál mimořádně splývavý, hladký až lesklý a působí velmi elegantně. Kraje jsou nezačištěné a podtrhují splývavost materiálu. Tričko má příjemný bavlněný omak. Díky nenáročné údržbě je tričko ekologické, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie. Nápis se nevypere ani při mnohonásobném praní.

Design BY MONIKA (Monika Žálková) www.bymonika.cz
Grafika LEMKA (Lemka Otáhalová) www.lemkao.cz
Výroba trička LADA (Lada Vyvialová) www.ladavyvialova.cz