MASTERPIECE 2020 – TRIČKA „BY MONIKA“

Jedinečný design pod autorskou značkou „By Monika“

Jedinečný materiál – 2 jedinečné designy

Tričko je vyrobeno z patentovaného materiálu, který byl vyvinut a vyroben na principu slow fashion v ČR. Tričko je vyrobeno na principu psychologie odívání. První design tohoto druhu v ČR. Trička jsou vyráběna v limitovaném počtu kusů a mají svá pořadová čísla. Trička mají luxusní balení s přibalenou kartičkou originality a sériovým, pořadovým číslem.

Chcete mít vaši osobní šifru na tričku?

Chcete, aby váš dress code nesl kromě top kvality i nějaké poselství?

tricko-vazka-modalondon_text-zada
tricko-vazka-modalondon_text-ruka

Nechali jsme promluvit starodávný symbol, prolomili tak mlčení a umístili jej podle psychologie odívání a skutečných významů skrytých v pravidlech odívání. POSELSTVÍ / MESSAGE/ MOTTO

VÁŽKA je symbolem změny, probíhající přeměny lidstva, odvahy, síly, harmonie a štěstí. Vyjadřuje radost a lehkost bytí. Nabádá nás, abychom se nenechali příliš unést emocemi a abychom si dali pozor na iluze či podvody vnitřního i vnějšího prožívání.

SYMBOL je umístěn v zadní části pod sedmým krčním obratem. Zadní osa podle psychologie ukazuje na přirozenost jedince. Poukazuje na individualitu a instinktivní přístup podle vlastní morálky.

SYMBOL je umístěn na levém zápěstí a předloktí. Levá strana – Pravá hemisféra, odpovídá víceznačnosti a ochotě uzavírat kompromisy. Existuje více možných řešení pro jeden problém a nebo je lze obejít. Ženský princip uvažování. Ukazuje na vnímání, myšlení v souvislostech.

SYMBOL předloktí je oblast emotivity, zpracování situací…

tricko-vazka-modalondon_1_detail-ruka3
tricko-vazka-modalondon_1_predni

Žena = nositelka

Nápis „Stačí milovat“ = nápis na levé straně odpovídající pravé hemisféře = milování, cítění

Nápis „Netřeba pochopit“ = nápis na pravé straně odpovídající levé hemisféře = pochopení, uchopení

Motto lze použít unisexově na cokoliv.

Zkrácená verze vznikla ze slavného citátu od Oscara Wilda: „Ženy jsou stvořeny k tomu, aby byly milovány, nikoliv pochopeny.“ Ženu jsme záměrně vynechali, neb se jedná o samu nositelku.

Materiál

Funkční materiál je mimořádně pohodlný, odsává pot, eliminuje zápachy, má lotosový samočistící efekt, který zabraňuje nečistotě proniknout do struktury materiálu. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou snadno sklouznou z povrchu. Tričko je vyrobeno z patentovaného funkčního antibakteriálního materiálu, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan. Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy. Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů!

Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření.

Lze prát běžně na 40°
Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion, vyvinuto a vyrobeno v ČR.
Složení materiálu: PolyesterNano/elastan
Barva: černá, Potisk bílá.

Tričko je funkční, unisexové a má elegantní vzhled. Vhodné do města a do společnosti. Jedinečná kombinace splňuje veškeré nároky na funkčnost, přesto je materiál mimořádně splývavý, hladký až lesklý a působí velmi elegantně. Kraje jsou nezačištěné a podtrhují splývavost materiálu. Tričko má příjemný bavlněný omak. Díky nenáročné údržbě je tričko ekologické, eliminuje spotřebu vody, saponátů a energie. Nápis se nevypere ani při mnohonásobném praní.

Trička se právě vyrábí ...

Chcete být informován(a) jakmile trička budou v prodeji?

 

  Kdo za tím vším stojí?

  Idea & design: BY MONIKA (Monika Žálková)
  Grafika: LEMKA (Lemka Otáhalová)
  Spolupráce: Tommy (Tomáš Fendrych)
  Výroba trička: LADA (Lada Vyvialová)
  Psychologie: PhDr. MUDr. Miroslav Krejčíř

  Speciální poděkování vládě a jejím nařízením, bez nich by to nikdy nevzniklo ..