fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Největší dámská oděvní společnost Rakouska

Airfield

Airfield je největší dámská oděvní společnost v Rakousku, kterou založil Franz Moser v Seewalchen v roce 1937. Nová éra této značky byla zahájena v roce 1995 představením dámské kolekce “Pouze pro dámy!”. Klíčovými kousky této kolekce se staly pěkné bundy, které byly velmi provokativní a inovativní. Od té doby se toho událo mnoho. Dnes je to značka se stabilním inovativním vzhledem, jedinečným designem a zajímavým přístupem k módě. I proto se z této módní společnosti stala velmi oblíbená, vyhledávaná a úspěšná značka, pro níž je prvořadý design. Aktuálně se prodává v řadě evropských zemích, a pak také v Asii a Kanadě.

Klíčem k úspěchu značky Airfield je design. Hlavními prvky, se kterými pracuje, jsou dojem a nezávislost. Její ideou je být exkluzivní, výjimečná, jednoduše osobní.

Firma chce být odlišná svým přístupem k módě od jiných značek a snaží se vytvořit svůj vlastní charakteristický rukopis. Díky tomu Airfield poznáte na první pohled.Pro značku Airfield je důležitá vášeň, což se ostatně dočtete i na štítku: “Móda s vášní!”. Jejich ideou je rozostřit hranice módních trendů a stylů. Všechny rozličné i kontrastní módní kousky jsou spolu vzájemně harmonicky kombinovány. Na první dojem tvoří protiklad, na ten druhý však vytváří výrazný, exkluzivní a provokativní styl.Airfield představuje několik kolekcí, které se od sebe liší hlavně barevností. Už na první pohled zaujmou jejich výtvory neotřelým designem. Navíc nikdy neslevuje z kvality materiálů a provedení. V nové kolekci se mísí materiály jako nylon a bavlna. Kolekce si pohrávají s barvami a jsou velice pestré. Výtvarné řešení značky Airfield nelze přehlédnout.Nechcete-li se nikomu podobat, volte právě tuto značku. Jedinečný styl tvořený vášní, to je Airfield.

Předchozí značka

Následující značka