fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Španělsko inspirované orientem

Aldomartins

Španělská značka Aldomartins byla založena v roce 1976 módním návrhářem jménem Aldo Martin SA.

Značka se vyznačuje použitím jak tradiční, tak i nejmodernější textilní technologie. Za posledních 15 let si rodinný podnik udržel svého mladistvého dynamického ducha. V současné době je 80% modelů vyváženo do více než 1500 prestižních prodejen po celé Evropě. Navzdory rychlému růstu si Aldomartins zachovává tvůrčího ducha a vysokou úroveň služeb jako své základní hodnoty podnikání a vyrábí 100% svých oděvů v Barceloně.

V roce 1997 nastoupila do rodinného podniku, a dodnes ho vede, dcera zakladatele Aldomartins Núria Bisbal. Narodila se v Igualadě, městě s dlouholetou tradicí v textilním průmyslu. Již od útlého věku projevovala nadání pro malbu a design a díky svému otci, který ji k tomu vedl, vystudovala v Barceloně školu umění a módní návrhářství, kde získala titul BA Hons v módním designu University of Southampton.

Její kolekce jsou inspirovány orientálním uměním – třešňové a lotosové květy, orchideje a větve v pohybu. Květy jsou interpretovány v moderním geometrickém stylu a vytvářejí optické iluze. Vzory ve svěžím letním stylu, zalité zářivými barvami, silně vyjadřují ducha Aldomartins. Současná technologie umožňuje objevovat tradiční asijské motivy, dávat jim digitalizované zaměření a transformovat je do sofistikovaných vzorů.

Předchozí značka

Následující značka