fbpx
Blog byMonika.cz
Blog o životě, módě a stylu.
Butik Moda London
Luxusní kvalitní oblečení a doplňky.
Niche Parfémy by Monika
Niche parfémy a bytové vůně vybraných značek.
Apartmány Kolonáda Luhačovice
Stylové apartmány na luhačovické promenádě.
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Německý osobitý klid, síla, jednoduchost a styl

Ania
Schierholt

Ania Schierholt je německá návrhářka, jejíž modely vyzařují klid, sílu, strukturu, styl, jednoduchost a modernost. Pokud můžeme o některé značce říci, že se jedná o autentický design v souladu s osobností designéra, tak je to rozhodně Ania. Vnáší do modelů pohodu, která umožňuje jejich pohodlné nošení. Skvěle padnoucí střihy nádherně zvýrazní ženské siluety a odhalují jemnou ženskou smyslnost. Její modely jsou flexibilní a kombinovatelnost ponechává prostor pro vaši vlastní kreativitu a krásu. Její materiály nabízí praktičnost, pohodlí a jsou na těle jako druhá kůže. Jedná se o look, který naprosto definuje a odlišuje.

Ania Schierholt má svůj jasný rukopis – jednoduchost, která zaujme na první pohled. Je kvalitní, minimalistická, trochu extravagantní v detailu, drahá a přitom to na ní není vidět na první pohled. Design a plánování této jedinečné německé minimalistické značky se odehrává v půvabném Heusteigviertelu v Stuttgartu. Kolekce jsou pak vyráběny výhradně v EU v prémiové kvalitě.Ania Schierholt a její MINIMALISMUS: minimalismus je nejen módní, ale také životní směr. Vyznačuje se tím, že ke štěstí stačí naprosté minimum věci. V módě se drží černé, bílé a šedé barvy, rovných linií, vynechává zdobení a omezuje doplňky.

Tuto německou návrhářku si buď zamilujete, anebo vás vůbec neosloví. Jedná se o velmi osobitý a vybraný styl, ke kterému se člověk musí dopracovat. Není to značka pro každého a není to rozhodně nic komerčního. Za nás je to TOP a naprosto srdeční záležitost. Její oděvy se hodí do moderní doby. Je to vyjádření „nezdvořilého luxusu“. Vášeň vložená do návrhů dělá hodně žen, které milují přesně tento druh stylu, šťastné.

K modelům Ania Schierholt máme na prodejně i boty. Tato značka má tak osobitý charakter, že bylo velmi těžké k ní dokombinovat boty, tak si je Ania nechala k modelům vyrobit. Stejně jako její oblečení jsou i boty velmi pohodlné.

Ania Schierholt je zárukou kvality. Minimalistická, přitom maximálně dokonalá, to je Ania Schierholt.

Předchozí značka

Následující značka