fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Ryze česká, od skici až po realizaci

E.daniely

Každá žena může být krásná…, takové je motto přední české firmy E.daniely, která se zabývá tvorbou dámské módy již od roku 1991. Značka E.daniely je složená z dua návrhářek Evy Janouškové a Daniely Flejšarové. Všechny modely vznikají od návrhu až po konečné zhotovení v jejich ateliéru v České republice. E.daniely se stala významnou součástí módní scény již svými prvními modely. Kolekce této značky byly oceněny na řadě výstav a veletrhů v Čechách i v zahraničí. Patří tak k významným návrhářským značkám, které působí v českém a zahraničním designu.

Značka E.daniely tvoří velmi malé série, navrhuje firemní oděvy a má i individuální poradenství. Vytváří překrásné kolekce, které lze obdivovat na přehlídkách dvakrát ročně, a to na zajímavých místech jako je palác Žofín, hotel Hilton, hotel Paříž, Praha a další. Modely E daniely jsou určeny aktivní, sebevědomé ženě, která touží po jednoduchosti, eleganci a vytváří si vlastní, osobitý styl.Mezi zákaznicemi naleznete mnoho slavných jmen. Firma zhotovovala modely pro několik ročníků Miss, a také modely pro Alenu Šeredovou na Miss World. Oblékají Magdalenu Koženou, Olgu Menzelovou, Andreu Bartoškovou, Chantall Poullain nebo Elišku Balzerovou. Jsou autory nástupní kolekce pro sportovce na letní olympijské hry v Londýně a Riu de Janeiru. Nejznámější jsou jejich gumáky.

Především jsou tu ale pro každou ženu, která chce vypadat skvěle. Kousek od E.daniely vám rozhodně nesmí chybět. Přijďte si vybrat k nám do Móda London.

Předchozí značka

Následující značka