Elisa Cavaletti
Elisa Cavaletti

Kolekce

Elisa Cavaletti

Pravý italský klenot

Italská značka Elisa Cavaletti vznikla v roce 1989. Je navržená skvělou a s nikým nezaměnitelnou známou módní návrhářkou Danielou Dallavalle, která má kořeny jak u Středozemního moře, tak i na severu v Nordických zemích. Daniela Dallavalle své výrobky distribuuje po celém světě.

V jejích kolekcích je výrazně vidět její smysl pro detail a italské vnímání. Miluje přírodu, proto s ohledem k ní používá přírodní materiály i přírodní barviva.

Zakládá si na kvalitních materiálech, pestrých barvách, důkladné práci, pohodlí a pocitu spokojenosti. Její šaty jsou proto naprosto jedinečné a neopakovatelné.

Značka Elisa Cavaletti nepředstavuje jen šaty, ale styl života. Kolekce jsou navrženy pro ženy, které chtějí svobodu a nezávislost, které vyznávají kreativitu a neotřelost. Ženy, které se chtějí oblékat do sofistikovaného, pohodlného oblečení. Kolekce této značky jsou celistvé a nabízí ucelený vzhled pro ženy všech věkových kategorií po celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu a všímají si propracovaných detailů. Ženy, které nosí Elisu Cavaletti, jsou radostné, optimistické, otevřené novým věcem a naslouchají svému nitru. V kolekci se mísí ženskost se smyslností a sofistikovanou elegancí.Elisa Cavaletti oživuje exkluzivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý oděv má svůj vlastní příběh, ale všechny kousky jsou také propojeny v prostoru a čase, jako stránky jedné knihy. Umění Daniely Dallavalle je vzrušující a ohromující. Potisky, tvary s překrývajícími se barvami a textiliemi, dokonalými detaily a doplňky, ladí s materiály, jako jsou krystaly, dřevo a kov.Elisa Cavaletti od Danielly Dallavalle – to nejsou jen šaty, to je umění.

Daniela Dallavalle

Osobní příběh

27 duben 1963 můj první den na světě.

Má duše má kořeny ve dvou různých kulturách: v německé kultuře mé matky, která nabízí disciplínu a respekt a zároveň v italské kultuře mého otce, která se odráží v tichu hor, srdečnosti, vzájemném sdílení a velkorysosti. Němčina je jazyk, kterým jsem se učila pojmenovat věci, pak přišla italština – dialect Val di Rabbi a Carpi a nakonec se přidala také angličtina a francouzština. Mé dětství zcela postrádalo společnost dalších dětí. Místo toho jsem cestovala po světě se svojí matkou od džungle po velkoměsta, od vrcholků hor po ústí řek a po Itálii s mým otcem, kdy jsme strávili krásné dlouhé letní dny v horských pastvinách a loukách a v klidu milovaných hor.

Pamatuji si na Guiliana, který s námi vyrostl a stal se oporou mého života – dětská láska, která vydržela po celý život…

Pamatuji si své časy na koleji, okamžiky s atletikou – hod oštěpem…

Pamatuji si na svoji vnitřní sílu, ale také osamělost…

P
amatuji si volejbalové okamžiky, sdílení a zjištění, že moje nově nalezená síla může přispět celému týmu k dosažení společného cíle…

Pamatuji si na svůj sen oblékat různá lidská těla všech možných kultur, potěšit lidské duše a oblékat lidské domovy.

Má láska k Giulianovi vytvořila nové životy – Elisu, po které přišel Riccardo a Eleonora…to je krev mého života…poskytují mi více snů a mnoho emocí – velká rodina disponuje kreativitou spousty srdcí, která bijí jako jedno…vnímavost k rostoucímu počtu lidí s vyrovnanou harmonii…to vše mi umožňuje vyjádřit sebe samu lépe a upřímněji…

toto byl v kostce můž život…do dnešního okamžiku

Kolekce Elisa Cavaletti jsou navrženy Danielou Dallavalle pro ženy, které chtějí svobodu a rády se každý den znovunalézají. Chtějí se zahalit do sofistikovaného, pohodlného oblečení a setkat se na své životní cestě s různými pohledy, vůněmi a chutěmi. Kolekce jsou celistvé a nabízí “total look” pro ženy všech věkových skupin na celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu, všímají si propracovaných detailů a mají velmi vyvinutý smysl pro nalezení krás skrytých ve všem okolo nás. Žena, která nosí Elisu Cavaletti, je radostná, optimistická, otevřená novým věcem a naslouchá svému nitru. Dává ostatním lidem pocit duševní pohody a zároveň je respektuje.

Elisa Cavaletti oživuje exklusivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý kus z kolekce má svůj vlastní příběh, který by mohl vyprávět a zároveň jsou všechny modely propojeny v prostoru a čase jako jednotlivé stránky krásné knihy. Umění paní Daniely Dallavalle je vyjímečné díky vlastním autorským tiskům, střihům, materiálovým kombinacím a překrývání barev. Doplnění kolekce o všechny detaily a doplňky plné krystalů, dřeva a kovu (tašky, boty, bijoux, šály) podtrhuje osobitost Elisy Cavaletti a vyvolává emoce…

Oblečení je už jednou prané a pomačkané, takže může být bez obav okamžitě používáno. Je také možné vytvořit z jednotlivých kusů “vyžehlený look” dle preferencí každé ženy. S respektem k životnímu prostředí i používaným materiálům jsou jednotlivé modely barvené výlučně přírodní cestou. Proto se sytost barvy nošením přirozeně mění.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích