fbpx
Image module
Image module

Kontaktujte nás

  • info@modalondon.cz
  • +420 608 912 554
  • www.modalondon.cz

© 2020 Monika Žálková – MODA LONDON by Monika

Image module

Jednoduché linie, inovativní materiály

Pierre
Cardin

Pierre Cardin je jednou z nejznámějších pánských značek na světě. Nese jméno svého zakladatele, světového módního návrháře, který ji založil v roce 1950. Tato značka úspěšně drží krok s rychle se měnícím módním světem a již více než půl století tak dělá radost lidem po celém světě.

Léty prověřená francouzská kvalita v podobě této značky je moderním pojetím klasického oblečení. Je určena pro muže, kteří chtějí být vždy moderně a dobře upraveni, muže, kteří upřednostňují eleganci a vytříbený styl, potrpí si na nekonformnost a nechybí jim ani přirozená dávka sebedůvěry. Je to móda, která klade důraz na perfektní střih.

S touto značkou mají muži šmrnc a styl a současně se cítí skvěle. Pánské oblečení Pierre Cardin sluší mužům každého věku a díky skvěle padnoucím materiálům je také velice pohodlné. Zárukou osobité image je suverénní vzhled v kombinaci s vysoce kvalitními materiály a užitnými vlastnostmi.

Pro výrobky této značky jsou typické jednoduché až futuristické linie, geometrické tvary a experimentování s novými materiály. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní produkty a módu pro každého muže. Volnočasová řada oděvů zahrnuje džíny, pulovry, mikiny, trička a košile. Pokud však nejste jen vyznavačem volného času, tak je pro vás připravena i elegantní kolekce, která obsahuje saka, bavlněné kalhoty, bundy, kabáty i pláště.

Pierre Cardin je luxus, který vás, pánové, potěší.

Předchozí značka

Následující značka