logo_design-by-monika

Chcete, aby váš DRESS CODE nesl kromě top kvality i nějaké poselství?
Modely mnou navržené jsou vyrobené z patentovaného materiálu vyvinutého na principu slow fashion v ČR.

Trička jsou vyrobena v limitovaném množství, navržena na principu psychologie odívání.
Jde o první design tohoto druhu v ČR. Budoucnost si vybíráte již dnes.

nadpis_modely

Jedinečný design ~ jedinečný materiál.

Tyto modely využívají unikátní českou nanotechnologii. Toto pohodlné nanotričko s vámi bude dýchat, hýčkat vaši pokožku, chránit vás před UV zářením. Navíc se dají nosit na několik způsobů.

Budoucnost si vybíráte již dnes.

Ano, i Ty! Jsi nádherná, úžasná a jedinečná bytost…

A právě pro ženu jakou jsi Ty, jsem s úctou, láskou a vděčností vytvořila tento model. Právě proto, jaké my ženy jsme – s respektem ke všem našim tělesným i duševním proměnám.

Vyrobeno v limitovaném množství 200 ks

Napis „Stačí milovat“ umístěný na levé straně odpovídající pravé hemisféře představuje milování, cítění. Nápis „Netřeba pochopit“ umístěný na pravé straně odpovídající levé hemisféře značí pochopení, uchopení…

Vyrobeno v limitovaném množství 200 ks

VÁŽKA je symbolem změny, probíhající přeměny lidstva, odvahy, síly, harmonie a štěstí. Vyjadřuje radost a lehkost bytí. Nabádá nás, abychom se nenechali příliš unést emocemi a abychom si dali pozor na iluze či podvody vnitřního i vnějšího prožívání…

Vyrobeno v limitovaném množství 200 ks

nadpis_material

Funkční materiál je mimořádně pohodlný, odsává pot, eliminuje zápachy, má lotosový samočistící efekt, který zabraňuje nečistotě proniknout do struktury materiálu. Nečistoty zůstávají na povrchu a s vodou snadno sklouznou z povrchu. Tričko je vyrobeno z patentovaného funkčního antibakteriálního materiálu, který kombinuje nanotechnologicky obohacený polyester a elastan.

Funkční profil vlákna odvádí vlhkost od těla a rychle osychá na povrchu, má UV filtr a termoregulační vlastnosti – v létě chladí, po překrytí další vrstvou hřeje. Antibakteriální vlastnosti nanočástic stříbra eliminují nadměrné množení bakterií a zápachy. Vlastnosti materiálu jsou patentované, stálé a plně funkční pro neomezený počet pracích cyklů!

Patentovaný antibakteriální úplet s funkčními vlastnostmi, odvádí pot, eliminuje zápachy, pečuje o pokožku. V horku chladí, v zimě hřeje. Odráží UV záření.

Navrženo a vyrobeno na principu slow fashion. Vyvinuto a vyrobeno v ČR.

Složení: PolyesterNano / elastan
Velikost: unisex
Barva: černá, bílá
Praní: běžně na 40°

Jsem sobecká, netrpělivá a trochu nejistá. Dělám chyby, jsem neovladatelná a někdy je těžké mě snést. Ale jestli mě nezvládneš v mých nejhorších chvílích, tak si mě rozhodně nezasloužíš v těch nejlepších.

Marilyn Monroe

nadpis_recenze
vazka

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích