Šperky

luxusni-sperky_vazka

Mějte svou vážku nablízku

VÁŽKA je symbolem změny, probíhající přeměny lidstva, odvahy, síly, harmonie a štěstí. Vyjadřuje radost a lehkost bytí. Nabádá nás, abychom se nenechali příliš unést emocemi a abychom si dali pozor na iluze či podvody vnitřního i vnějšího prožívání. Je také symbolem znovuzrození a obnovy.

Vážka obývá dva světy – vzduch a vodu. Voda v mystice představuje emocionální tělo. Vzduch zase symbolizuje mentální tělo. Ukazuje nám, jak důležité je nalézt rovnováhu mezi pocity a myšlenkami. Bez rovnováhy mezi vodou a vzduchem by nepřežila.

Nyní můžete mít svou vážku na blízku i vy. Nechali jsme pro vás na zakázku vyrobit jedinečné luxusní šperky s motivem vážky z pravého zlata nebo stříbra. Autorka – mistryně svého oboru – je držitelkou několika významných ocenění. Pod jejími rukami vznikají jedinečné skvosty, poctivá ruční práce, kterou oceníte na první pohled.

Věříme, že se vážka stane vaším talismanem, který i vám dodá harmonii a přinese štěstí.

ana-kolekce-sperky-preview

Sexy minimalismus

Minimalistické šperky z dílny české nezávislé umělkyně, která má za sebou několik ocenění a výstav, a která pro nás šperky na zakázku vyrábí. Ve své tvorbě navazuje na linie, sleduje linku, parafu, podpis – vše je o signifikaci, označení osoby, nezaměnitelné stopě každého z nás. Stopě, kterou podepisujeme svoji existenci a stvrzujeme svou přítomnost i budoucnost.

Její kolekce jsou naprosto úchvatné, mají nápad, duši, jsou vzájemně kombinovatelné, promyšlené do posledního detailu. Můžete nosit více šperků najednou, můžete si je kombinovat a hrát si, vytvořit si tak šperk dle vlastních představ, jak k určitému oblečení, tak i náladě. To je něco, co mi na trhu roky chybělo.

Je naprosto zásadní, co si do toho ucha píchneme, protože to o nás říká, víc, než si dokážete představit.

Pro ty, kteří hledají nové cesty a myšlenky, pro ty z vás, kteří to prostě máte rádi jinak.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích