Aktuální kolekce
na prodejně

luc_damska-kolekce_jaro-leto-2024-087

LUC
Jaro / Léto 2024

 

D.E.
Jaro / Léto 2024

 

BH
Jaro / Léto 2024

 

AS
Jaro / Léto 2024

 

BH
Podzim/Zima 2023

 
AS
Podzim / Zima 2023
 

Všechny naše značky

Originální designy ~ vysoká kvalita

Designové kabelky

Luxusní designové kabelky vysoké kvality, které budete milovat. Každá vzniká s důrazem na materiál a detail. Výrobky této značky jsou většinou z přírodních materiálů jako kůže, bavlna nebo len.

B&B

Značka věnující se výhradně dámské módě, interpretující styl a způsob bytí současné ženy, bez ohledu na její duši. Tři módní linie kombinující koncept luxusu, originality a ženskosti.

D.E.

Značka jejíž kořeny sahají až do 50. let minulého století. Mix vášně, absolutní oddanosti dokonalosti a hledání krásy, která se na první pohled může zdát zcela povrchní, ale ve skutečnosti vůbec není – právě naopak, ve skutečnosti pohladí svým uměním vytvářet krásu.

AS

Klid, styl a jednoduchost

Návrhářka, jejíž modely vyzařují klid, sílu, strukturu, styl, jednoduchost a modernost. Pokud můžeme o některé značce říci, že se jedná o autentický design v souladu s osobností designéra, tak je to rozhodně tato móda.

BH

Skvěle rozehraná symfonie modelů

Lichotivé, velmi ženské modely mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla – koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online.

EC

Italský unikát

V jejích kolekcích je výrazně vidět její smysl pro detail a italské vnímání. Miluje přírodu, proto s ohledem k ní používá přírodní materiály i přírodní barviva. Zakládá si na kvalitních materiálech, pestrých barvách, důkladné práci, pohodlí a pocitu spokojenosti.

Cambio

Precizně vypracované dámské kalhoty

Známý německý výrobce dámských kalhot Cambio, pro něhož je charakteristický výborný střih a vysoká kvalita používaných materiálů, je na trhu již několik desetiletí. Vybírat si u nás můžete z klasické, elegantní i sportovní řady.

Chaaya

Jednoduchá elegance s lehkonohou nonšalancí

Jednoduchá elegance spojená s lehkonohou nonšalancí: To charakterizuje individuální vzhled Chaaya. Inspirace pro dobrý design ale nevzniká sama od sebe, vzniká při výzkumu, v probíhajícím pracovním procesu i v každodenním životě.

LADA

Elegantní nano minimalismus

Lada Vyvialová staví na kvalitě, ručním zpracování a respektu k životu kolem nás. Funguje ruku v ruce s filozofií slow fashion. Nepodporuje Black Friday ani sezónní slevy a nefunkční, plné šatníky ji nenechávají chladnou. Věří v oděvní minimalismus, snižování CPW, v kvalitní materiály a zodpovědnou produkci udržitelného oblečení.

LC

Italské mistrovství

Rafinované a konceptuální umění, které z kultivovaného minimalismu činí kulturu naší doby, kvalita vytvořená s řemeslnou péči. Představivost jež přetrvává v detailu a dává prostor k objevení velmi osobitého stylu.

Láska na první obutí

Návrháři v zemi původu se zaměřují zejména na nadčasový, klasický design a přidávají vždy něco jiného. Tento design přesně dělá tyto boty tím, čím jsou. Klasické boty s moderním designem.

ViaHuman

Křišťálové harmonizační karafy

Vznikají spojením smysluplného tvaru, nádherných přírodních polodrahokamů, jiskrného lesku skloviny český křišťál a energetického elementu poctivé ruční práce. Jejich smyslem je vodu energeticky čistit a vracet jí její přirozený přírodní charakter.

KAAI

Luxusní kabelka 21. století

KAAI je luxusní kabelka 21. století. Je módní a zároveň funkční. Perfektní kabelka, která vám umožní bezproblémově přepnout z profesionálního života do volnočasové aktivity. Už si nemusíte vybírat mezi módní kabelkou, kde člověk neustále něco hledá, a neatraktivní praktickou kabelkou, která se hodí jen do práce. Váš život s KAAI bude uspořádanější, jednodušší a organizovanější. „Záhada černé díry v kabelkách konečně vyřešena.“

Najděte nás
v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích