Kolekce

EC

Pravý italský klenot

Italská značka EC vznikla v roce 1989. Je navržená skvělou a s nikým nezaměnitelnou známou módní návrhářkou, která má kořeny jak u Středozemního moře, tak i na severu v Nordických zemích. Své výrobky distribuuje po celém světě.

V jejích kolekcích je výrazně vidět její smysl pro detail a italské vnímání. Miluje přírodu, proto s ohledem k ní používá přírodní materiály i přírodní barviva.

Zakládá si na kvalitních materiálech, pestrých barvách, důkladné práci, pohodlí a pocitu spokojenosti. Její šaty jsou proto naprosto jedinečné a neopakovatelné.

Značka nepředstavuje jen šaty, ale styl života. Kolekce jsou navrženy pro ženy, které chtějí svobodu a nezávislost, které vyznávají kreativitu a neotřelost. Ženy, které se chtějí oblékat do sofistikovaného, pohodlného oblečení. Kolekce této značky jsou celistvé a nabízí ucelený vzhled pro ženy všech věkových kategorií po celém světě, které sdílejí stejnou lásku k životu a všímají si propracovaných detailů. Ženy, které nosí, jsou radostné, optimistické, otevřené novým věcem a naslouchají svému nitru. V kolekci se mísí ženskost se smyslností a sofistikovanou elegancí. Značka oživuje exkluzivní italské umění v tom nejhlubším slova smyslu a zároveň uspokojuje potřeby současného moderního života. Oblečení je unikátní a perfektní pro každou příležitost, od těch nejdůležitějších oslavných událostí až po každodenní aktivity. Každý oděv má svůj vlastní příběh, ale všechny kousky jsou také propojeny v prostoru a čase, jako stránky jedné knihy. Potisky, tvary s překrývajícími se barvami a textiliemi, dokonalými detaily a doplňky, ladí s materiály, jako jsou krystaly, dřevo a kov.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích