Vážené dámy,

nabízíme vám možnost stát se členem našeho VIP clubu Moda London, který vznikl na základě požadavků našich stálých klientů, jež jsou ze vzdálenějších částí naší země, nebo žijí trvale v zahraničí a nemohou k nám jezdit 2x ročně do Luhačovic, a nebo prostě jen potřebují vypadat úžasně a nemají čas řešit svůj šatník, či chtějí mít vše jako první – důvodů se sešlo více. A tak jsme tu s našim VIP clubem a VIP servisem, který nikde jinde nenajdete. Protože nám na vás záleží a protože naše klientky jsou pro nás více přátelé než „jen“ zákaznice.

Pečujeme o vás, a věříme, že náš osobní přístup oceníte.

Více informací o našem VIP servise zjistíte níže.

Naše asistentky Blanka a Šárka s nádhernou kyticí od klienta, kterou jim poslal za naprosto výjimečný VIP servis poskytnutý jeho drahé manželce.

Manželku oblékáme na dálku, nemusela k nám 350km, stačilo poslat fotografie, trochu se na ni naladit, vyslechnout potřeby a zaslat zboží, které pak vyzkoušela v pohodlí domova. Naše asistentky jsou na tento servis školené.

Manžel ušetřil čas i peníze a ještě si udělal plusové body na několik měsíců. Tak krásný dárek jeho žena ještě nedostala, protože chození po obchodech nemá ráda, ale oblékat se musí, má zaměstnání, kde se pěkný oděv vyžaduje.

A přesně tohle umíme, přesně v tom jsme naprosto výjimeční. Přenechejte tyto starosti nám a ušetřete čas na lepší činnosti, než běhat bezradně po shopping centrech. Jsme zde pro vás a ještě nás to opravdu baví.

Děkujeme všem našim VIP klientkám za veškerou zpětnou vazbu, milá slova a ocenění naší práce. Děkujeme za to, že jste jaké jste, že spolu můžeme sdílet radosti i strasti života.

Jsme místem setkávání a sdělování. Místem podpory a pochopení. Jsme místem, kde můžete být samy sebou, kde jste v bezpečí. Jsme rodina. Jsme tu pro vás a jsme nadšeni, že jste s našim servisem spokojené.

Vy nás za to rozmazlujete skladkostmi a nádhernými květinami. Sdílíme stejnou energii a věříme, že vesmír k sobě přirozeně táhne ty, jež vzájemně souzní.

Díky vám je náš den barevnější.

Co vám toto členství nabízí
a za jakých podmínek

Přednostní výběr
Kompletní nabídka modelů
Kolekce až k vám domů
Konzultace a asistence
Sestavení outfitů

Možnost přednostního zasílání zboží, kdy jsou ještě dostupné nejen celé kolekce, ale především vaše velikosti, což v praxi znamená to, že na vás myslíme již při výběru modelů a objednávkách, které u našich značek bývají rok předem.

Po domluvě vám pak zašleme balík k výběru se zbožím ještě před tím, než jej dáme do prodejny, máte tak první možnost výběru a nestane se, že by vám chyběla nějaká atraktivní kombinace, či velikost.

Zašleme vám tedy část obchodu k vám do obýváku, kde si v klidu a pohodlí domova vyberete co vám sluší a zbytek nám zašlete zpět. Zaplatíte jen za zboží, které vám zůstává doma. V případě zájmu pak nabízíme i online konzultace a asistenci, kdy vám rádi i na dálku poradíme, co vám sedí, případně co s čím kombinovat. Zboží vám také většinou balíme rovnou tak, aby byly jasně vidět ucelené outfity a nemusíte tak doma přemýšlet, co a nebo s čím ladí.

Přehled o vašich značkách
Výběr vám na míru

Máme přehled o vašem šatníku a víme, co máte od dané značky z let minulých, nové barvy a kolekce vám pak kombinujeme tak, aby vše vzájemně ladilo, nemusíte pak běhat po obchodech a shánět ten správný odstín svetříku, či bundičky k vašim oblíbeným kalhotám atd.

Loyalty Program
Odměníme vás za opakované nákupy

Naši stalí VIP klienti u nás mají zajímavé slevy. Pro vracející se zákazníky jsme připravili loyalty program, v němž vás odměníme za vaše opakované nákupy a dáme vám slevu podle výše útraty, testery parfémů navíc či občasné osobní dárky jako květiny, kvalitní bylinné čaje nebo pralinky od lokálních malých výrobců.

Silver

Za nákupy módního zboží v úhrnné hodnotě nad 50.000 Kč za rok.

Sleva 5%

Gold

Za nákupy módního zboží v úhrnné hodnotě nad 100.000 Kč za rok.

Sleva 10%

Platinum

Za nákupy módního zboží v úhrnné hodnotě nad 250.000 Kč za rok.

Sleva 10%

A další benefity navíc, jako jsou osobní čas naší Moniky, osobní online i offline konzultace, osobní dárky, květiny a celková VIP péče nad běžný rámec.

Sladění outfitu s parfémem

Dle objednávek ladíme klientkám NICHE vůni, vybereme parfém na danou sezonu, kdy jeden parfém od nás naše VIP klientky dostanou jako dárek – neboť teprve správná vůně dodá celkovému outfitu pomyslnou tečku.

Parfém obleče vaši duši a musí být nedílnou součástí celkového dojmu, který toužíte zanechat. Nabízíme pouze kvalitní NICHE parfémy, které máme sami vyzkoušené, a které rozhodně nebudete cítit na každém rohu. Vůně musí být výjimečná, přesně, jako jste vyjímečné vy.

Květiny pro radost

Rádi vám děláme náhodně radost a tak vás čas od času jen tak překvapíme kyticí nádherných květů.

Kontakty a networking

Vzájemně si předáváme kontakty a zkušenosti z různých oborů. Tím, že zde máme úžasné a úspěšné ženy, tak máme mnoho kontaktů z řady oborů, kterými si v případě potřeby můžeme vzájemně pomáhat, či se obohacovat.

Doporučujeme vždy jen ověřené kontakty s kvalitními recenzemi a také diskrétně, jelikož některá témata jsou velmi intimní.

A nebo si s námi prostě můžete kdykoliv jen tak pokecat.

Za jakých podmínek se můžete stát členy našeho VIP clubu?
Volejte +420 608 82 28 41, kde vám Monika vše zodpoví.

Respektujeme soukromí, jedinečnost a potřeby každé ženy, které se výrazně liší, proto také neuvádíme nikde na webu, ani sociálních sítích ceny našeho zboží. Ne každý si přeje, aby jeho přátelé a známí z internetu viděli, kolik utrácí za oblečení. Pokud někdo chce být vidět, rádi vás na našich sociálních sítích odprezentujeme formou fotek a/nebo videí. Pokud si někdo přeje naopak diskrétnost, nikdy o něm nemluvíme.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích