Vaše hodnocení

Na vašem názoru nám záleží

Rated 5 out of 5
1. 5. 2021

Dobrý den, Moniko,
moc jsem Vám chtěla poděkovat za krásné růže, moc mě to potěšilo. A když mi v zápětí přišly další dárky tak krásných vůni….
Před pár dny jste mi ve zprávě nazvala „bohyní“. Tehdy jsem si spíš připadala jsko urvaná stará matka v „unaveném“ vztahu, která jde pouze od jedné povinnosti k druhé. Zaměstnání, domácí úkoly s holčičkami, vaření a večer unavená padnout do postele. Moc mi chybí „obyčejné“ popíjení kávy, vína v kavárně a klábosení s kamarádkami. Moc mi chybí přijít do obchodu jako je třeba ten Váš a zažít ten pocit jedinečnosti, který dnes díky Vám mám. Seděla jsem ve vašich šatech, zavřené oči a vedle sebe krasnou vůni, která mi přišla, v představách jsem byla se sklenkou vína u moře…. tak dnes jsem si díky VÁM připadala opravdu jako bohyně.
Přeji hodně štěstí, svoji práci děláte opravdu dobře a s láskou. A snad se i někdy podívám přímo do vašeho obchodu.
Krásný den Vám i kolegyním.
S pozdravem, Mirka

Mirka
Rated 5 out of 5
15. 11. 2020

Vždy jsem měla ráda a vyhledávala jsem výjimečné a originální věci.
Díky paní Monice již hledat nemusím a mám vše na jednom místě. Děkuji za to, že jste!

Romana H.
Rated 5 out of 5
18. 10. 2020

Opravdu luxusní obchod s vynikající péčí o zákazníky. Vždy si koupím nádherné kousky .Moc Vám přeji ať se daří. Obchod je vážně nádhera.Dekuji

Stanislava Jeníková
Rated 5 out of 5
25. 9. 2020

Vážená paní Moniko,
chci Vám smeknout pomyslný klobouk před Vašim obchůdkem, který jsem měla možnost teď v pondělí navštívit. Zakoupila jsem si tam pár kousků a škoda, že nejste blíže😊 I když co to je hodinka a půl cesty😊 Věřím, že se mi podaří koupit i něco online. Nemám ráda sociální sítě, ale kvůli Vám jsem se zaregistrovala na Instagram😊, abych se mohla podívat na nové kousky.
S pozdravem a přáním pěkných podzimních dní

Jitka V.
Rated 5 out of 5
14. 6. 2020

Po třech létech jsem zavítala do Vaší prodejny a opět jsem odešla nadšená a se třemi nádhernými „kousky.“ Oceňuji osobní přístup prodávající.

Danuše Kavková