Recenze

Děkujeme za každý váš milý vzkaz, recenzi, zmínku.
Vážíme si vašeho času, který nám věnujete.

monika-podpis-1-2-compress

Od naší dlouholeté klientky jsme dostali tyto krásné emaily, snad se nebude zlobit, že je zde anonymně zveřejníme, beze jména. Hřejí na srdci. Jste naše Bohyně a dáváte nám opakovaně najevo, že naše práce – která je naší vášní a radostí – dává smysl! Děkujeme, že jste takové, jaké jste.

Milá Blani, Moni, Renátko, Šárko a tajemný Tomáši (abecedně řazeno❤),

dobré odpoledne všem, je tomu už nějaký týden, co jsem u vás čerpala krásnou atmosféru s příslibem báječného léta.

Terapie módou! Nazvala bych to. Nebo ženy ženám! Děkuji!

Sice jsem vám to říkala, že jste úžasné a neskonalé profesionálky, ale raději vám to chci zopakovat, a ještě ke všemu napsat, protože, co je psáno, to je dáno.

A jak občas mrknu i na váš FB profil, takhle spokojená nejsem jen já, ale celá komunita slečen, dívek a žen. A děkuji za ně a za vás. Prostě nás něco všechny spojuje. Chceme se líbit, chceme se dobře cítit a vůbec nám není lhostejné, jak vypadáme.

Jsem moc ráda, že mě moje životní cesta zavedla právě k vám, kde si všech vážíte, všem se bez rozdílu věnujete a všechny vaše zákaznice berete jako úžasné bytosti, a to sakumprdum se všemi libůstkami, kterých tedy jako správné ženy máme.

Možná vám to přijde jako cliché, ale přesně takto to cítím a přeji dalším ženám, aby vstoupily o ochutnaly a cítily se jako královny.

A je mi naprosto jasné, že kdyby nějaký chlap četl teď tyto řádky, tak by je vlastně ani nechápal. No určitě ne. A vůbec, muži mají svůj svět, který mě neustále překvapuje. Přesto si troufám říct, že valná většina z nich se ráda podívá na ženu, které to sluší.

A tak trochu přiznávám, že i oni jsou také mým motorem, že se nechci spokojit s tradiční konfekcí a nechci být ženou v teplákách na večer (jasně, že někdy jsem) a prostě chci, abych se dobře cítila, a tak nějak trochu vyčnívala z davu.

Ano, protože jsem marnivá a chci být marnivá a zároveň moc si toho velmi vážím, že si mohu marnivost dovolit a mohu za vámi jezdit a čas od času si i něco u vás koupit.

Váš velký nadšenec, který vám propadl tělem i duší.

Ahoj Moni,

ještě jednou za vše děkuji.

Je príma vědět, že několik stovek kilometrů ode mne žije tak úžasná, inspirativní, velkorysá, empatická, odvážná módní dračice, se kterou chci a možná mám i něco společného.

Chtěla jsem Ti ještě říct, ale nestihla jsem to, tak Ti alespoň píšu:

Žasnu nad Tvou nadčasovostí, módností a velkým srdcem a ke všemu vypadáš světově! Vražedná kombinace.
Miluji Tvůj vkus, genialitu a styl.
Když vejdu do Tvého boutique, nezměnila bych ani stéblo, ani směr jakoby ledabyle položeného katalogu, neboť i on tam má svoje místo v dokonalém, harmonickém celku. Sladěnost a uspořádání jednotlivých kolekcí, vše je voňavé, čisté, nažehlené a čerstvé, se vším všechno souvisí a komunikuje. Neuvěřitelný ráj a pastva pro oči a pohlazení po duši. Taková pomalu galerie s uměním, stačí se jen dívat a nechat působit.
Jsem zcela odvázaná z Tvých příspěvků na FB i IG, ještě, že nemám tolik peněz a supr postavu, to bych snad nakoupila všechno, neboť to máš vždycky tak luxusně nafocené, natočené a otextované.
Zbožňuji Tvé podcasty, Tvé neotřelé světonázory a zvonivý smích.
A jaký máš přehled! Pochopitelně nejen o módě.
Obdivuji, jak dokonale, moderně a velmi profesionálně podnikáš v tak šíleném oboru jako je dámská móda. Co podnikáš, posouváš hranice podnikání, boříš tradiční byznys modely!! A ke všemu vše děláš s láskou a s velkým nasazením. A to je věru hodně znát, Tvá práce má fakt duši.

Moni, prostě Tebe a Tvou práci fakt žeru.

Báječný den Tobě i Larince ❤, ať jste, kde jste, hlavně ať je vám krásně na světě.