O nás

Nabízíme vám vždy něco navíc

Jmenuji se Monika Žálková, jsem majitelka značky Moda London by Monika a ráda bych vás tímto pozvala na sklenku kvalitního sektu, domácí medoviny, či šálek výborné kávy do naší prodejny v Luhačovicích, která je zde na kolonádě pro vás a díky vám již neuvěřitelných 25 let.

Vybírám pro Vás modely, které nejsou pouze módními trendy, ale především dbám na to, aby byl každý kus originální a nadčasový. Nesnažím se bezhlavě kopírovat módní výstřelky, které si další sezónu již neobléknete, nepřizpůsobuji se jednomu ideálu, který je právě in, vybírám pro Vás modely, které můžete nosit několik let, budou stále aktuální a především kvalitní.

Vím, že naše klientky si kvalitu zaslouží, že si zaslouží být hýčkány. Nechceme být jen obyčejným obchodem, kterých jsou kolem tucty. Chceme být místem k setkávání. Chceme, aby pro vás nákup módy v našem obchodě byl zážitkem a příjemně stráveným časem, abyste si nakupování užily. Naše profesionální a usměvavé asistentky jsou vám k dispozici.

Kdo je naše zákaznice, naše žena? Jde o ženu vybraného stylu, jejíž výběr módy v Moda London vždy skvěle podtrhne její osobnost. To ale neznamená, že musíte mít vyhraněný styl již když k nám vcházíte. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli váš styl objevit. Každý má svůj styl, bez ohledu na věk či postavu. V naší prodejně se snažíme ke každému přistupovat individuálně a spojit tak krásu daného oděvu s vaším vlastním šarmem, podtrhnout originalitu vaší osobnosti, vyzvednout přednosti a potlačit drobné nedostatky správně voleným oblečením a doplňky.

I sebelepšímu modelu chybí šmrnc bez dokonale sladěných doplňků, proto u nás najdete také velký výběr originálních šperků, kabelek, šátků, klobouků a niche parfémů. Zařídíme také případné úpravy zakoupeného zboží.

Příjemná atmosféra je pro nás podstatnou součástí nakupování, na ní si zakládáme, a jí se odlišujeme od běžných nákupních zkušeností. Stejná je i moje životní filosofie. Vše, co dělám, dělám s láskou a s přesvědčením. Naší největší odměnou je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet.

Historie značky Moda London

Historie značky Moda London by Monika nás zavede až do devadesátých let 20.století, tedy do doby, která přinesla svobodu nejen do naší země. Tato svoboda samozřejmě neměla jen politický rozměr, ale výrazně uvolnila také naší mysl a celkovou atmosféru v módním pojetí.

Jestliže v dobách socialismu lidé nosili víceméně stejné oblečení v různých kombinacích, léta devadesátá přinesla rozkvět, pestrou škálu modních značek, barev, střihů a stylů, které jsme dříve znali jen ze světa showbyznysu a zahraničních televizních pořadů.

Náš team

team-sarka

Šárka

team-misa

Míša

team-blanka

Blanka

team-hanka

Hanka

Foto z naší prodejny

Nakoukněte k nám, i když zrovna nemáte cestu kolem.

Video z naší prodejny

Napište nám váš názor

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak jste byli s našimi službami spokojeni. Spokojenost našich zákaznic/zákazníků a pozitivní zážitek při nakupování jsou pro nás hlavní prioritou.

Sledujte nás na sociálních sítích

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz