O nás

Nabízíme vám vždy něco navíc

Jmenuji se Monika Žálková, jsem majitelka značky Moda London by Monika a ráda bych vás tímto pozvala na sklenku kvalitního sektu, domácí medoviny, či šálek výborné kávy do naší prodejny v Luhačovicích, která je zde na kolonádě pro vás a díky vám již neuvěřitelných 25 let.

Vybírám pro Vás modely, které nejsou pouze módními trendy, ale především dbám na to, aby byl každý kus originální a nadčasový. Nesnažím se bezhlavě kopírovat módní výstřelky, které si další sezónu již neobléknete, nepřizpůsobuji se jednomu ideálu, který je právě in, vybírám pro Vás modely, které můžete nosit několik let, budou stále aktuální a především kvalitní.

Vím, že naše klientky si kvalitu zaslouží, že si zaslouží být hýčkány. Nechceme být jen obyčejným obchodem, kterých jsou kolem tucty. Chceme být místem k setkávání. Chceme, aby pro vás nákup módy v našem obchodě byl zážitkem a příjemně stráveným časem, abyste si nakupování užily. Naše profesionální a usměvavé asistentky jsou vám k dispozici.

Kdo je naše zákaznice, naše žena? Jde o ženu vybraného stylu, jejíž výběr módy v Moda London vždy skvěle podtrhne její osobnost. To ale neznamená, že musíte mít vyhraněný styl již když k nám vcházíte. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli váš styl objevit. Každý má svůj styl, bez ohledu na věk či postavu. V naší prodejně se snažíme ke každému přistupovat individuálně a spojit tak krásu daného oděvu s vaším vlastním šarmem, podtrhnout originalitu vaší osobnosti, vyzvednout přednosti a potlačit drobné nedostatky správně voleným oblečením a doplňky.

I sebelepšímu modelu chybí šmrnc bez dokonale sladěných doplňků, proto u nás najdete také velký výběr originálních šperků, kabelek, šátků, klobouků a niche parfémů. Zařídíme také případné úpravy zakoupeného zboží.

Příjemná atmosféra je pro nás podstatnou součástí nakupování, na ní si zakládáme, a jí se odlišujeme od běžných nákupních zkušeností. Stejná je i moje životní filosofie. Vše, co dělám, dělám s láskou a s přesvědčením. Naší největší odměnou je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet.

Historie značky Moda London

Historie značky Moda London by Monika nás zavede až do devadesátých let 20.století, tedy do doby, která přinesla svobodu nejen do naší země. Tato svoboda samozřejmě neměla jen politický rozměr, ale výrazně uvolnila také naší mysl a celkovou atmosféru v módním pojetí.

Jestliže v dobách socialismu lidé nosili víceméně stejné oblečení v různých kombinacích, léta devadesátá přinesla rozkvět, pestrou škálu modních značek, barev, střihů a stylů, které jsme dříve znali jen ze světa showbyznysu a zahraničních televizních pořadů.

Náš Team

medailonek-hanka

Hanka
Prodejní asistentka

Někteří ji znáte osobně z prodejny, kde jste měli tu čest vyslechnout si její úžasné vyprávění o nabízených značkách. Mnozí vás měli tu čest zažít její skvělý servis a někteří si ji přímo vyžádáte k VIP servisu a osobní konzultaci, kde je k dispozici pouze vám.

Věk se u ženy nemá uvádět, ale zde musíme udělat výjimku, protože Hanka je přesný odraz své duše a svého života, který je tak čistý, jako její pohled. Tato dáma má 55let a přesně na ni sedí věta, kterou už dávno pronesla Coco Chanel. „Ve dvaceti má žena tvář, jakou ji nadělila příroda, ve třiceti takovou, jaký žije život, a v padesáti, jakou si zaslouží.“

medailonek-zuzka

Zuzka
Prodejní asistentka

Ti, kteří měli čest tuto bezesporu výraznou osobnost u nás potkat vzpomínají na její velký úsměv, výrazný smích a především nezaměnitelný humor, kterým skvělé baví nejen klienty, ale i nás. Zuzu a její břitký jazýček, kterým vás baví nejen na prodejně, ale také na IG a FB. Zuzu a její nezaměnitelný sarkasmus. Zuzu a její inteligentní, bystrý humor u kterého musíte být stále ve střehu. Zuzu a její osobitá „LEHKOST BYTÍ“.

V její přítomnosti prostě chcete chvíli být, protože je vám vedle ní dobře.

medailonek-tomas

Tomáš
Správa webu a eshopu

V případě, že máte jakékoliv potíže s naším webem či eshopem, můžete mi napsat na tomas@modalondon.cz, případně se nám ozvěte přes facebook, kde s vámi mohu komunikovat přes Messenger jako jeden z členů Moda London. Co můžu pomůžu, co nezmůžu předám na sličné kolegyně, které vaše dotazy zodpoví.

Foto z naší prodejny

Nakoukněte k nám, i když zrovna nemáte cestu kolem.

Video z naší prodejny

Objevte svět luxusních vůní

Dovolte nám představit vám též náš druhý projekt a zasvětit vás do světa luxusních kvalitních niche parfémů a bytových vůní. Vůní, které se odlišují od běžné masové produkce na trhu. Vůní, které jsou vyráběny často v rodinných firmách s generacemi historie, dle prastarých receptur, z luxusních, kvalitních či vzácných ingrediencí.

Napište nám váš názor

Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, jak jste byli s našimi službami spokojeni. Spokojenost našich zákaznic/zákazníků a pozitivní zážitek při nakupování jsou pro nás hlavní prioritou.

Sledujte nás na sociálních sítích

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz