Všichni nosíme kostýmy a hrajeme role. V Peru při hledání svého "já" jsem ten kostým nakonec odhodila, protože jsem zjistila, že ve značkových gumákách jste každému stejně u prd***

Podcast s Monikou #5

Lékař, automechanik, učitel – každý nosí kostým a hraje roli. A tisíckrát můžete říct, že vy ne! Že se vás to netýká… ovšem svět je jedno velké jeviště a hraje každý z nás. Jak toto však správně pochopit a uchopit, abychom ve svých kostýmem podtrhli naši skutečnou podstatu? Můžeme snad být “větší” než náš oděv a vyzařovat cosi silnějšího do společnosti? A co objevila Monika ve skutečně divočině?

Arabové si při obchodním jednání mysleli, že jsem majitelka lázní Luhačovice a tak mi doporučili ubytování v hotelu za téměř milion korun.

Podcast s Monikou #4

Byznys, který chcete udělat se zahraničními partnery má svá pravidla. Získat například niche parfémy pro exkluzivní distribuci není jen tak. Jaká je cena úspěchu takového business tripu? O pracovních cestách jsme si povídali ze všech možných úhlech pohledu. Určitě si poslechněte historku ze Saudské Arábie – pak se vám bude zdát každý hotel až příliš levný 🙂

Klobouky znamenají sny a vize, představy v myšlenkách, a ty si babička nikdy nedala vzít. Stejně jako, že dárek pro dámu není vysavač!

Podcast s Monikou #3

Německá babička jako zdroj fashion informací? Ano! Ovšem řeč není o žádné rádobyinfluencerce, ale o dámě, která se octla na Valašsku ihned po druhé světové válce a nestačila se divit. Čemu se naopak divila Monika Žálková v Německu v době totality, kdy s babičkou jezdila na návštěvy za příbuznými? Co si stále schovává po babičce a které vůně vyhledává díky vzpomínkám na dědečka? Dnes bude rodina v hlavní roli!

Neznám ženu, která by šla v prádle a se šperky, které ji koupil její muž do postele s nějakým jiným. Ono to té ženě potom moc nejde.

Podcast s Monikou #2

Sexuální koučink? No… dnešní epizoda by se tak lehce dala označit! Bavili jsme se nejen o spodním prádle a vůních pro intimnní chvilky, ale i o hodnotách oblečení, které si pro sebe kupujete. Proč si Monika nechce koupit kabelku za 150.000? Proč se u nás ženy voní stylem sprcha? Proč muži málo kupují ženám šperky? A co na to Jan Tleskač? Vítejte u poslechu dalšího podcastu s Monikou a Petrem Kopčilem.

Ital ví, kdy si obléct outdoorové oblečení. Češi v tom můžou sedět v kanceláři, v restauraci i v kině, je to takový český fenomén.

Podcast s Monikou #1

Monika Žálková žila v mnoha zemích Evropy a z každé z nich si odvezla domů něco, co jí obohatilo život. Ať už se jedná o stolování, oblékání, životní styl. Jak vnímá rozdíly v mentalitě? A jaké budou trendy pro příští rok ve slow fashion? PS. Nenoste legíny na ulici, je to nevkusné!