ViaHuman ViaHuman
ViaHuman ViaHuman

Kolekce

ViaHuman

Krystalové harmonizační karafy

Křišťálové harmonizační karafy s logem ViaHuman vznikají spojením smysluplného tvaru, nádherných přírodních polodrahokamů, jiskrného lesku skloviny český křišťál a energetického elementu poctivé ruční práce. Smyslem harmonizačních karaf je vodu energeticky čistit a vracet vodě její přirozený přírodní charakter.

Trvalo velmi dlouho, než byl nalezen způsob/technologie, jak vytvořit karafu, která bude krásná i revitalizačně funkční a bezpečná, bez rizika prasknutí. Tvar karafy ViaHuman je navržený tak, aby velikost a vzájemné poměry jednotlivých stupňovitých částí karafy odpovídaly přírodní zákonitosti známé jako Zlatý řez. Design Zlatého řezu ve tvaru karafy vyniká díky vysokému lesku českého křišťálu a vhodně je doplněn praktickým dřevěným podstavcem a zátkou.

Smyslem karafy je vodu oživit a obnovit její energii tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. My lidé jsme voda a ta má schopnost přijímat informace a energie ze svého okolí – má paměť. Vodě je tak potřeba dát pozitivní vjem-informaci, kterou si do sebe vtáhne. Vložením informace do vody ji aktivujeme, a když budeme takovou vodu pít, dostaneme tuto informaci jednoduše do své vnitřní vody. Harmonizovaná voda postupně čistí tělo a uvolňuje staré, škodlivé a nepotřebné.

Harmonizací rozumíme procesy, které mají za cíl přiblížit energetickou hodnotu a strukturu vody z řádu na úroveň přírodní pramenité vody. Informační a energetická kvalita běžné kohoutkové vody se v karafě zregeneruje a harmonizuje během několika minut. Revitalizovaná voda prospívá každému, bez ohledu na to zda jde o vegetariána, ezoterika nebo „normálního“ člověka, který po práci rád griluje nebo chodí na pivo.

Vedle vlivu na vodu jsou karafy krásným důkazem zručnosti českých sklářů. V kombinaci s orgonitem tvoří originální, kompletně ručně vyráběný artefakt. Elegantní křivky kaskádovitého tvaru karafy se přirozeně stanou ozdobou nejen moderního interiérového designu.

Za mne… Tuto karafu mám doma již několik let, voda z ní je opravdu jiná, řekla bych „lahodná“. Můžete věřit a nemusíte, každopádně se jedná o velmi pěkný designový výrobek, navíc vytvořený zde u nás, s láskou. To je pro mne nejdůležitější, proto máme tyto karafy na prodejně nejen k občerstvení našich klientů, ale pro velký zájem i k prodeji.

Krásný design dělá krásnější život.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích