AS AS AS
AS AS AS

Kolekce

AS

Osobitý klid, síla, jednoduchost a styl

Značka, jejíž modely vyzařují klid, sílu, strukturu, styl, jednoduchost a modernost.

Pokud můžeme o některé značce říci, že se jedná o autentický design v souladu s osobností designéra, tak je to rozhodně tato. Vnáší do modelů pohodu, která umožňuje jejich pohodlné nošení. Skvěle padnoucí střihy nádherně zvýrazní ženské siluety a odhalují jemnou ženskou smyslnost.

Její modely jsou flexibilní a kombinovatelnost ponechává prostor pro vaši vlastní kreativitu a krásu. Její materiály nabízí praktičnost, pohodlí a jsou na těle jako druhá kůže.

Jedná se o look, který naprosto definuje a odlišuje.

Jasný rukopis – jednoduchost, která zaujme na první pohled.

Je kvalitní, minimalistická, trochu extravagantní v detailu, drahá a přitom to na ní není vidět na první pohled. Kolekce jsou vyráběny výhradně v EU v prémiové kvalitě.

MINIMALISMUS: minimalismus je nejen módní, ale také životní směr. Vyznačuje se tím, že ke štěstí stačí naprosté minimum věci. V módě se drží černé, bílé a šedé barvy, rovných linií, vynechává zdobení a omezuje doplňky.

Tuto značku si buď zamilujete, anebo vás vůbec neosloví. Jedná se o velmi osobitý a vybraný styl, ke kterému se člověk musí dopracovat. Není to značka pro každého a není to rozhodně nic komerčního. Za nás je to TOP a naprosto srdeční záležitost. Její oděvy se hodí do moderní doby. Je to vyjádření „nezdvořilého luxusu“. Vášeň vložená do návrhů dělá hodně žen, které milují přesně tento druh stylu, šťastné.

K modelům máme na prodejně i boty. Tato značka má tak osobitý charakter, že bylo velmi těžké k ní dokombinovat boty, tak si je nechala k modelům vyrobit. Stejně jako její oblečení jsou i boty velmi pohodlné.

Tato značka je zárukou kvality. Minimalistická, přitom maximálně dokonalá.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích