Představujeme vám

Naše značky

ANIA SCHIERHOLT

Německý klid, styl a jednoduchost
Ania Schierholt je německá návrhářka, jejíž modely vyzařují klid, sílu, strukturu, styl, jednoduchost a modernost. Pokud můžeme o některé značce říci, že se jedná o autentický design v souladu s osobností designéra, tak je to rozhodně Ania.

BEATE HEYMANN

Skvěle rozehraná symfonie modelů
Lichotivé, velmi ženské modely Beaty Heymann mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla – koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online.

ELISA CAVALETTI

Italský unikát od Daniely Dallavalle
V jejích kolekcích je výrazně vidět její smysl pro detail a italské vnímání. Miluje přírodu, proto s ohledem k ní používá přírodní materiály i přírodní barviva. Zakládá si na kvalitních materiálech, pestrých barvách, důkladné práci, pohodlí a pocitu spokojenosti.

CAMBIO

Precizně vypracované dámské kalhoty
Známý německý výrobce dámských kalhot Cambio, pro něhož je charakteristický výborný střih a vysoká kvalita používaných materiálů, je na trhu již několik desetiletí. Vybírat si u nás můžete z klasické, elegantní i sportovní řady.

KAAI

Luxusní kabelka 21. století
KAAI je luxusní kabelka 21. století. Je módní a zároveň funkční. Perfektní kabelka, která vám umožní bezproblémově přepnout z profesionálního života do volnočasové aktivity. Už si nemusíte vybírat mezi módní kabelkou, kde člověk neustále něco hledá, a neatraktivní praktickou kabelkou, která se hodí jen do práce. Váš život s KAAI bude uspořádanější, jednodušší a organizovanější. „Záhada černé díry v kabelkách konečně vyřešena.“

LOFINA

Láska na první obutí
Byly navrženy v Dánsku, kde se návrháři zaměřují zejména na nadčasový, klasický design a přidávají vždy něco jiného. Tento design přesně dělá boty Lofina tím, čím jsou. Klasické boty s moderním skandinávským designem.

JOSEPH RIBKOFF

Kanadská tradice od roku 1957
Kanadská módní značka Joseph Ribkoff působí na trhu od roku 1957. Tehdy teprve dvacetiletý podnikatel Joseph Ribkoff představil svoji první kolekci. Tím byla odstartována úspěšná kariéra této kanadské dámské módní značky. Během let se společnost pana Ribkoffa vyvinula v silnou mezinárodní společnost, která je i jedním z předních kanadských vývozců do více než 55 zemí světa.

FRANK LYMAN

Synonymum luxusní elegance
Stejně jako Joseph Ribkoff, tak i Frank Lyman patří mezi jednu z nejznámějších světových módních značek původem z Kanady. Byla založená v roce 2001 a rychle se stala jednou z nejvyhledávanějších značek dámského oblečení v celé zemi. Nyní je k dispozici v mnoha světových buticích ve více než 60 zemích světa.

LIVIANA CONTI

Italské mistrovství
Rafinované a konceptuální umění, které z kultivovaného minimalismu činí kulturu naší doby, kvalita vytvořená s řemeslnou péči. Představivost jež přetrvává v detailu a dává prostor k objevení velmi osobitého stylu.

ANYTRA

Klobouky a čepice pro každou příležitost.
Společnost Anytra byla založena v roce 1993 a sídlí v Novém Jičíně. Specializují se zejména na klobouky, čepice, šály, šátky a rukavice s cílem uspokojit veškeré potřeby zákazníků. Nabízejí široký sortiment klobouků, čepic a baretů pro muže, ženy i děti, pro všechna roční období, pro všechny příležitosti.

DOPPLER

Největší evropský výrobce deštníků
Rakouská firma Doppler je největším evropským výrobcem deštníků, a to již od roku 1947. I deštivý den si můžete zpříjemnit něčím netradičním.

NOUR London

Inovativní bižuterie
Společnost Nour London, založená v roce 1991, se stala jednou z nejinovativnějších značek bižuterie ve Velké Británii.

RACHEL JACKSON

Jedna z nejlepších designérek Británie
Šperky Rachel Jackson jsou pravidelně uváděny v časopise Vogue, Elle, Grazia a Stella a nosí je celebrity jako například Kylie Jenner, Katy Perry, Rita Ora, Nicole Scherzinger, Ellie Goulding, Jessie Ware, Fearne Bavlna či Sophie Ellis-Bextorová.

SEEBERGER

Klobouky s tradicí od roku 1890
Již čtvrtá generace této německé rodinné firmy vyrábí klobouky ručně a vyváží je úspěšně do 40 zemí světa. Tradice, řemeslná práce a vynikající design, který nikdy nevyjde z mody, to jsou Seeberger hats.

BRODSKA DESIGN

Originální skleněné šperky
Představujeme vám kreativní designérku bižuterie a uměleckého skla Vladimíru Brodskou. Vlaďka vystudovala SPŠ v Jablonci, obor pasíř šperků, a práci se sklem se věnuje takřka celý život.

PETER BETTLEY

Fascinující klobouky a fascinátory
Značka Peter Bettley navrhuje kolekce klobouků a fascinátorů v nejnovějších i klasických módních trendech v aktuálních barvách, exkluzivních tvarů a vysoké kvality.

TONAK

Světoznámá továrna na klobouky
V současnosti TONAK patří k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy. Výrobní činnost závodu je zaměřena na výrobu vlněných a srstěných plstěných polotovarů a klobouků většinou z králičí srsti.

VIAHUMAN

Křišťálové harmonizační karafy
Vznikají spojením smysluplného tvaru, nádherných přírodních polodrahokamů, jiskrného lesku skloviny český křišťál a energetického elementu poctivé ruční práce. Jejich smyslem je vodu energeticky čistit a vracet jí její přirozený přírodní charakter.