Kolekce

BH

Symfonie sehraných modelů

Tato německá značka vám nabídne skvěle rozehranou symfonii fantastických modelů, které vznikají už čtvrtstoletí pod taktovkou návrhářky. Móda je cílená na sebevědomé a stylové ženy. Nabízí vysokou kvalitu, velmi osobitý styl a vynikající servis.

Promyšlené exkluzivní kousky fantastických střihů a luxusních tkanin, z nápaditých a speciálních kombinací materiálů, zdůrazňující mnoho detailů a doplňků, lákají již na první pohled k doteku.

Zákazník by měl nejen vidět službu návrháře, ale také ji cítit na kůži.

Lichotivé, velmi ženské modely mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla – koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online.

Chcete si dopřát něco opravdu výjimečného? Kvalitní materiály s dokonalým nadčasovým designem nepodléhají žádným trendům. Pokud něco z nabídky této exkluzivní značky vyzkoušíte, odmítnete se už unikátního komfortu vzdát.Originální produkty v limitovaných kusech si můžete již nyní zakoupit v Móda London.

Těšíme se na vás online
nebo na prodejně v Luhačovicích

Adresa

Dr. Veselého 1007
763 26 Luhačovice

Otevírací doba

Listopad až únor:
Po - Ne: 10:00 až 17:00

Březen až říjen:
Po - Ne: 09:00 až 19:00

Telefon

+420 608 912 554 (prodejna)
+420 608 822 841 (Monika)

E-mail

info@modalondon.cz

Sledujte nás na sociálních sítích